Povezane vesti

Edi Rama: Video sam mapu sa promenom granica na Z. Balkanu

Edi Rama: Video sam mapu sa promenom granica na Z. Balkanu

Nova 17.04.2021
Premijer Albanije Edi Rama komentarisao je juče "non pejper" premijera Slovenije Janeza Janše, rekavši da postoji mapa u kojoj su promenjene granice zemalja u regionu Zapadnog Balkana. Kako pišu albanski mediji, Rama je, gostujući u emisiji "Izbori… »
Novo krojenje Balkana (ne) donosi rat

Novo krojenje Balkana (ne) donosi rat

Danas 17.04.2021
Podeljenja mišljenja stručnjaka za istoriju i region oko planova za prekrajanje granica bivše Jugoslavije Da li bi novi plan podele teritorija na Balkanu, koji se pripisuje slovenačkom premijeru Janezu Janši, vodio novim ratovima i stvaranju etnički… »
Rama: Video sam mapu koja predviđa promenu granica na Zapadnom Balkanu

Rama: Video sam mapu koja predviđa promenu granica na Zapadnom Balkanu

Dnevnik 17.04.2021
PRIŠTINA: Premijer Albanije Edi Rama potvrdio je postojanje mape u vezi s promenom granica zemalja Zapadnog Balkana, piše portal Reporteri. Rama je rekao da je mapu video i pre nego što ju je pokazao slovenačkom kolegi Janezu Janši. "Razgovarao sam s… »
Plan za prekrajanje granica Zapadnog Balkana nije nov: Edi Rama bio upućen u sve i pre Janše!

Plan za prekrajanje granica Zapadnog Balkana nije nov: Edi Rama bio upućen u sve i pre Janše!

Srbija danas 17.04.2021
Rama: Video sam mapu koja predviđa promenu granica na ZB. Premijer Albanije Edi Rama potvrdio je postojanje mape u vezi s promenom granica zemalja Zapadnog Balkana. Rama je rekao da je mapu video i pre nego što ju je pokazao slovenačkom kolegi Janezu… »
Inicijativa mladih: Autor ‘non paper’ dokumenta artikulisao aspiracije ekstremnih nacionalista

Inicijativa mladih: Autor ‘non paper’ dokumenta artikulisao aspiracije ekstremnih nacionalista

Danas 16.04.2021
Regionalna mreža Inicijativa mladih za ljudska prava – Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Hrvatska, Kosovo i Srbija reagovala je povodom „Non paper“ dokumenta o Zapadnom Balkanu koji je uzburkao javnost rekavši da je autor tog dokumenta, ko god bio… »

Vesti dana »