Povezane vesti

Momirović: Do kraja godina brza pruga i obilaznica oko Beograda, očekujem i normalno letovanje

Momirović: Do kraja godina brza pruga i obilaznica oko Beograda, očekujem i normalno letovanje

Novi magazin 17.04.2021
Ministar grdjevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislav Momirović ocenio je da će do kraja godine biti završena deonica brze pruge Beograd-Novi Sad, obilaznica oko glavnog grada, kao i da očekuje da će gradjani ove sezone letovati kao pre… »
Momirović: Milioni se decenijama rasuli kroz obilaznicu i meni muka od te priče

Momirović: Milioni se decenijama rasuli kroz obilaznicu i meni muka od te priče

N1 Info 17.04.2021
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislav Momirović ocenio je da će do kraja godine biti završena deonica brze pruge Beograd-Novi Sad, obilaznica oko glavnog grada, kao i da očekuje da će građani ove sezone letovati kao pre… »
Momirović za RTS: Polako podižemo vazdušni saobraćaj, uveren sam da će se letovati kao pre pandemije

Momirović za RTS: Polako podižemo vazdušni saobraćaj, uveren sam da će se letovati kao pre pandemije

RTS 17.04.2021
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Tomislav Momirović kaže za RTS da je prethodna godina bila najgora za vazdušni saobraćaj u istoriji avio-transporta. Napominje da je "Er Srbija" preživela i da postaje regionalna avio-kompanija… »
Momirović: Polako podižemo vazdušni saobraćaj

Momirović: Polako podižemo vazdušni saobraćaj

Dnevnik 17.04.2021
BEOGRAD: Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Tomislav Momirovića izjavio je danas da je prethodna godina bila najgora za vazdušni saobraćaj u istoriji avio-transporta i istakao da je "Er Srbija" preživela i da postaje… »

Vesti dana »