Povezane vesti

Rama šokirao izjavom: Video sam mapu…

Rama šokirao izjavom: Video sam mapu…

Vesti online 17.04.2021
Albanski premijer Edi Rama potvrdio je postojanje mape u vezi sa promenom granica na Zapadnom Balkanu, prenosi Gazeta ekspres. Rama je rekao da je mapu video i pre nego što je pokazao slovenačkom kolegi Janezu Janši. – Razgovarao sam s njim davno… »
Edi Rama: Video sam mapu sa promenjenim granicama na Balkanu

Edi Rama: Video sam mapu sa promenjenim granicama na Balkanu

RTS 17.04.2021
Albanski premijer Edi Rama izjavio je da je video mapu sa promenama granica na Balkanu, kao predlog za budućnost regiona. Odbijajući da komentariše ovu ideju, Rama je rekao da je pre izvesnog vremena razgovarao sa slovenačkim premijerom Janezom… »
Rama potvrdio postojanje mape sa promenom granica na Zapadnom Balkanu

Rama potvrdio postojanje mape sa promenom granica na Zapadnom Balkanu

N1 Info 17.04.2021
Premijer Edi Rama potvrdio je postojanje mape u vezi sa promenom granica zemalja regiona Zapadnog Balkana. U emisiji „IZBORI 2021 na V +“, Rama je rekao da je mapu video i pre nego što ju je pokazao slovenačkom kolegi Janezu Janši, piše… »
Edi Rama o non pejperu: Komentar na mapu na kojoj su promenjene granice Zapadnog Balkana

Edi Rama o non pejperu: Komentar na mapu na kojoj su promenjene granice Zapadnog Balkana

Pravda 17.04.2021
Premijer Albanije Edi Rama potvrdio je postojanje mape u vezi s promenom granica zemalja Zapadnog Balkana, piše portal Reporteri. Rama je rekao da je mapu video i pre nego što ju je pokazao slovenačkom kolegi Janezu Janši. "Razgovarao sam s njim… »
Rama: Video sam mapu koja predviđa promenu granica na Zapadnom Balkanu

Rama: Video sam mapu koja predviđa promenu granica na Zapadnom Balkanu

RTV 17.04.2021
PRIŠTINA - Premijer Albanije Edi Rama potvrdio je postojanje mape u vezi s promenom granica zemalja Zapadnog Balkana, piše portal Reporteri. Rama je rekao da je mapu video i pre nego što ju je pokazao slovenačkom kolegi Janezu Janši. "Razgovarao sam… »

Vesti dana »

Zašto Amerika obustavlja slanje oružja Izraelu?

Zašto Amerika obustavlja slanje oružja Izraelu?

Slobodna Evropa pre 32 minutajoš 28 povezanih
Proglašena lista "Vršac zaslužuje bolje"

Proglašena lista "Vršac zaslužuje bolje"

Insajder pre 56 minutajoš 16 povezanih
Preminuo književnik Ivan Ivanji

Preminuo književnik Ivan Ivanji

B92 pre 1 satjoš 16 povezanih
Putin odlučio ko će biti ruski premijer

Putin odlučio ko će biti ruski premijer

Nova pre 2 satajoš 15 povezanih