Povezane vesti
Vojna vlast u Mjanmaru pomilovala deo zatvorenika
Slobodna Evropa 17.04.2021
Vojna vlast Mjanmara objavila je u subotu, 17. aprila, da je pomilovala i oslobodila više od 23.000 zatvorenika u znak obeležavanja novogodišnjeg praznika, ali nije jasno da li su među njima i demokratski aktivisti koji su uhapšeni u februaru tokom… »
Vojna vlast u Mjanmaru pomilovala 23.000 zatvorenika
N1 Info 17.04.2021
Vojna vlast Mjanmara objavila je da je pomilovala i oslobodila više od 23.000 zatvorenika u znak obeležavanja novogodišnjeg praznika, ali nije jasno da li su među njima i demokratski aktivisti koji su uhapšeni u februaru tokom državnog udara. Informaciju… »
Vojna hunta u Mijanmaru oslobodila 23.000 zatvorenika
Al Jazeera 17.04.2021
Vojna hunta odlučila je da pomiluje zatvorenike u znak obilježavanja praznika, drugi put otkako je vojnim udarom srušila izabranu vladu Aung San Suu Kyi. Vojna hunta u Mijanmaru objavila je da je pomilovala i oslobodila 23.000 zatvorenika u znak… »
Vojna vlast u Mjanmaru pomilovala zatvorenike
Nova 17.04.2021
Vojna vlast Mjanmara objavila je danas da je pomilovala i oslobodila više od 23.000 zatvorenika u znak obeležavanja novogodišnjeg praznika, ali nije jasno da li su među njima i demokratski aktivisti koji su uhapšeni u februaru tokom državnog udara… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za 8. septembar: Nastavak vrućina, danas više od 30 stepeni
Mondo pre 1 satjoš 5 povezanih

MUP: Okupljeni u Kosjeriću ometali skup „Stop blokadama“, povređena tri policajca
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

Skoro bez promene: Zvanični srednji kurs danas je 117,17 dinara za evro
Kurir pre 1 satjoš 3 povezane