Povezane vesti

"Njen vedar duh i osmeh činili su da se svaki čovek posle razgovora sa njom oseća bogatije": Dirljiv oproštaj od najstarije…

"Njen vedar duh i osmeh činili su da se svaki čovek posle razgovora sa njom oseća bogatije": Dirljiv oproštaj od najstarije…

Blic 17.04.2021
Od Nadežde Pavlović najstarije žene u Srbiji, koja je preminula prošle noći u Beogradu, danas se oprostio zamenik gradonačelnika Goran Vesić. Prema njegovim rečima, njenim odlaskom Vračar i srpska prestonica su izgubili mnogo. - Uživao sam u… »
"S tugom sam primio ovu vest, neka počiva u miru": Vučić se oprostio od najstarije Beograđanke: Bila je izuzetnog duha i…

"S tugom sam primio ovu vest, neka počiva u miru": Vučić se oprostio od najstarije Beograđanke: Bila je izuzetnog duha i…

Blic 17.04.2021
Najstarija žena u Srbiji, Nadežda Pavlović Nada preminula je prošle noći u Beogradu, a tim povodom oglasio se i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji je imao prilike da je upozna pre dve godine. - Sa tugom sam primio vest o smrti Nadežde… »
Preminula najstarija žena u Srbiji - baka Nadežda je imala 109 godina i veoma uzbudljiv život

Preminula najstarija žena u Srbiji - baka Nadežda je imala 109 godina i veoma uzbudljiv život

Noizz 17.04.2021
Najstarija žena u Srbiji, Nadežda Pavlović Nada preminula je prošle noći u Beogradu. Do poslednjeg dana svog života ostala je nasmejana, kažu oni koji su je poznavali. Poslednjih nekoliko godina nije mogla da izlazi, ali joj je kuća uvek, kako oni… »
Emotivna objava predsednika Srbije: Vučić se oprostio od baka Nade (foto)

Emotivna objava predsednika Srbije: Vučić se oprostio od baka Nade (foto)

Srbija danas 17.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oprostio se od Nadežde Pavlović Nade, najstarije žene u Srbiji koja je prošle noći preminula u 109-oj godini. Poslednjih nekoliko godina nije mogla da izlazi, ali joj je kuća uvek, kako oni koji su provodili… »
Vesić se oprostio od baka nade: Vračar i Beograd izgubili su mnogo, uživao sam u trenucima provedenim sa njom (foto)

Vesić se oprostio od baka nade: Vračar i Beograd izgubili su mnogo, uživao sam u trenucima provedenim sa njom (foto)

Srbija danas 17.04.2021
Uživao sam u trenucima koje sam provodio sa njom, napisao je Vesić. Najstarija žena u Srbiji, Nadežda Pavlović Nada preminula je prošle noći u Beogradu, a od nje se oprostio i zamenik gradonačelnika Goran Vesić. Нажалост, остали… »

Vesti dana »