Povezane vesti
Za Srbe popust: Hoteli u Ohridu i Strugi odobrili jeftinije rezervacije
Večernje novosti 18.04.2021
Cilj hotelijera u Severnoj Makedoniji jeste da spske turiste podstaknu da letnji odmor provedu na Ohridskom jezeru, ili da po povratku s letovanja u Grčkoj ostanu još nekoliko dana, a ne samo da prenoće, prenela je sinoć televizija Alsat. Polupansion, sa… »
Hoteli u Ohridu i Strugi odobrili specijalan popust za Srbe
RTV 18.04.2021
SKOPLJE - Hoteli u Ohridu i Strugi od maja do oktobra ponudiće jeftinije rezervacije za turiste iz Srbije do 20 odsto, u zavisnosti od dužine boravka, najavljeno je iz Udruženja hoteljera Severne Makedonije (HOTAM). Cilj hotelijera u Severnoj Makedoniji… »
Hoteli u Ohridu i Strugi odobrili specijalan popust za Srbe
Politika 18.04.2021
Hoteli u Ohridu i Strugi od maja do oktobra ponudiće jeftinije rezervacije za turiste iz Srbije do 20 odsto, u zavisnosti od dužine boravka, najavljeno je iz Udruženja hotelijera Severne Makedonije (HOTAM). Cilj hotelijera u Severnoj Makedoniji jeste da… »
Zbog besplatnih vakcina iz Srbije, ova zemlja uvodi posebne turističke pakete samo za naše građane
Telegraf 18.04.2021
U Severnoj Makedoniji na snazi je policijski čas koji traje do utorka, 20. aprila. Dok se mnoge evropske zemlje bore kako da sačuvaju privredu i turizam, uvodeći razne povlastice i "akcije" za turiste, jedna zemlja iz regiona je spremila specijalni… »
Vesti dana »

Vučić ugostio Đorđu Meloni: Poseta poruka poverenja i zajedničke vizije ujedinjene Evrope
Sputnik pre 40 minutajoš 24 povezane

Ukrajina se bori protiv stranih plaćenika dok Rusija pojačava napade dronovima i raketama na istoku
Naslovi.ai pre 1 satjoš 28 povezanih

Šapić: Trg republike, Terazije, Vasina ulica - do 1. septembra puštanje saobraćaja
Beta pre 5 satijoš 26 povezanih