Povezane vesti

Britanski teniser se kaje zbog izjave o Novaku: "Ne, nisam tako mislio, bila je šala"

Britanski teniser se kaje zbog izjave o Novaku: "Ne, nisam tako mislio, bila je šala"

Večernje novosti 18.04.2021
Britanac, koji nije uspeo da se plasira u finale Monte Karla, izjavio je posle pobede nad Đokovićem da je dobio dodatnu snagu pre starta tog meča jer je dugo čekao u svlačionici da izađe na teren. - Đoković me je naterao da čekam za početak… »
Đoković me je terao da čekam, iznervirao me je! Britanac se žalio na najboljeg na svetu, pa se spetljao u laži

Đoković me je terao da čekam, iznervirao me je! Britanac se žalio na najboljeg na svetu, pa se spetljao u laži

Mondo 18.04.2021
Pobedio ga, pa ga kritikovao. Pobedio ga, pa ga kritikovao. Britanac je napravio pravo čudo u Monte Karlu, ali je nakon tog iznenađujućeg meča dao izjavu koja sigurno nije oduševila srpskog tenisera. Prvi reket sveta Novak Đoković neočekivano je… »
„Nikada neću zaboraviti pobedu protiv Novaka, neopisivo“

„Nikada neću zaboraviti pobedu protiv Novaka, neopisivo“

N1 Info 18.04.2021
Britanski teniser Danijel Evans izjavio je da nikada neće zaboraviti pobedu protiv Novaka Đokovića na mastersu u Monte Karlu. Britanac je takmičenje na prvom mastersu na šljaci završio u polufinalu. Bolji od njega bio je Stefanos Cicipas, koji je… »
"Kajem se"! Britancu trebalo više dana da shvati šta je rekao posle senzacionalne pobede nad Novakom Đokovićem: Samo sam se…

"Kajem se"! Britancu trebalo više dana da shvati šta je rekao posle senzacionalne pobede nad Novakom Đokovićem: Samo sam se…

Sportal blic 18.04.2021
Britanski teniser senzacionalnom pobedom protiv ostvario je najveću pobedu u karijeri. U osmini finala Monte Karla, 33. igrač planete iskoristio je . Odmah po zavšetku meča, . - Đoković me je naterao da ostanem duže u svlačionici. To me je… »
Pobedio Novaka, napao ga, pa se pravdao: To je bila šala…

Pobedio Novaka, napao ga, pa se pravdao: To je bila šala…

Nova 18.04.2021
Danijel Evans, teniser koji je pobedio Novaka Đokovića u Monte Karlu, rekao je da se šalio kada je rekao da ga je "broj 1" iznervirao. Naime, Evans je rekao da je dobio dodatni motiv za meč zbog jednog poteza Đokovića. „Đoković me je naterao da… »

Vesti dana »