Повезане вести
Мање заражених у пчињском округу: Још 64 особе позитивне на корону
Вечерње новости 18.04.2021
21 особа из Врања је позитивна на корона вирус, у Бујановцу поново висок број заражених чак 18, следи Владичин Хан са девет, затим Прешево са осам новоинфицираних, 7 је из Сурдулице и једна особа из Прешева. На кисеонику је 80… »
Још 64 новооболелих у округу, Бујановац остаје жариште
ОК радио 18.04.2021
Према последњим подацима Градског штаба за ванредне ситуације у Врању од 298 узорака из Пчињског округа, 64 су позитивна на коронавирус. Од тог броја 21 је из Врања, 9 из Владичиног Хана, 7 из Сурдулице, 1 из Трговишта, 18 из… »
Корона не посустаје, оболело још 18 Бујановчана
Бујановачке 18.04.2021
Бујановац, 18. април 2021. У последња 24 сата у Бујановцу је регистровано 18 новооболелих од ковида, саопштено је из Завода за јавно здравље Врање. Свега три више случаја је потврђено у Врању, док је у свим осталим местима у… »
Преминуле још три особе у Колубарском округу
Патак онлине 18.04.2021
ВАЉЕВО- У Колубарском округу преминуле су три особе од последица корона вируса и то по једна особа из Ваљева, Уба и Љига, показују подаци Завода за јавно здравље. Вирус је, према последњем пресеку, потврђен код 85 особа из… »
Вести дана »

Дан жалости 20. октобра у Сремској Митровици због несрец́е у којој је погинуло троје људи
Спутник пре 6 минутајош 89 повезаних

Стиже права зима Управо се огласио РХМЗ, време доноси промену већ сутра
Ало пре 1 сатјош 27 повезаних

Пауновић: Могуће усвајање Закона о јединственом бирачком списку почетком новембра
Бета пре 1 сатјош 13 повезаних

Уживо Народна скупштина РС бира вршиоца дужности ентитетског предсједника
Слободна Европа пре 1 сатјош 11 повезаних