Povezane vesti

Vesić o novom ublažavanju mera: Očekuju nas dve važne odluke, a tiču se i onih koji planiraju svadbu

Vesić o novom ublažavanju mera: Očekuju nas dve važne odluke, a tiču se i onih koji planiraju svadbu

Večernje novosti 18.04.2021
- Očekujem da Vlada usvoji protokole koje su predložili Grad Beograd, Zavod za javno zdravlje i ivent industrija o organizovanju događaja. Mi smo predložili četiri protokola: oni koji se odnose na organizovanje svadbi i manjih događaja, mada svadbe… »
Vesić: Očekujemo otvaranje restorana

Vesić: Očekujemo otvaranje restorana

Nova 18.04.2021
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je danas da se u narednom periodu očekuju dve važne odluke - da se otvore restorani jer je, kako je istakao, u Beogradu vakcinisano skoro 40 odsto građana. „Očekujem da Vlada usvoji protokole… »
Vesić: Za putnike je od PCR testa jeftinije da se vakcinišu

Vesić: Za putnike je od PCR testa jeftinije da se vakcinišu

Danas 18.04.2021
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je da nema odgovor na pitanje može li cena PCR testa da bude niža za domaće građane jer tu odluku donosi Vlada Srbije. „Mislim da je za jednu porodicu mnogo jeftinije da se vakcinišu – to ne… »
Krizni štab će razmatrati ove 2 opcije: Da li ćemo ponovo moći na svadbe i proslave?

Krizni štab će razmatrati ove 2 opcije: Da li ćemo ponovo moći na svadbe i proslave?

Mondo 18.04.2021
"Mi se pripremamo za dan posle", poručuje zamenik gradonačelnika Beograda. "Mi se pripremamo za dan posle", poručuje zamenik gradonačelnika Beograda. Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je u Jutarnjem programu TV Prve da odluku o… »
Vesić: Vakcina je jeftinija od PCR testa

Vesić: Vakcina je jeftinija od PCR testa

Nova 18.04.2021
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je da nema odgovor na pitanje može li cena PCR testa da bude niža za domaće gradjane jer tu odluku donosi Vlada Srbije. „Mislim da je za jednu porodicu mnogo jeftinije da se vakcinišu – to ne… »
Vesić: Za putnike od PCR testa mnogo jeftinije da se vakcinišu – ne košta ništa

Vesić: Za putnike od PCR testa mnogo jeftinije da se vakcinišu – ne košta ništa

N1 Info 18.04.2021
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je da nema odgovor na pitanje može li cena PCR testa da bude niža za domaće građane jer tu odluku donosi Vlada Srbije. „Mislim da je za jednu porodicu mnogo jeftinije da se vakcinišu – to ne… »

Vesti dana »