Povezane vesti
Neznatan skok broja kovid pacijenata u novosadskim bolnicama
Moj Novi Sad 18.04.2021
U bolnicama na teritoriji Grada Novog Sada trenutno se od korona virusa leči 366 osoba, dok se na respiratoru nalaze 32 pacijenta, isto kao i prethodnog dana. U Kliničkom centru Vojvodine od Kovida-19 leči se 275 hospitalizovanih, troje više nego juče, a… »
U novosadskim bolnicama 366 obolelih od korone
Dnevnik 18.04.2021
U Kliničkom centru Vojvodine od kovid-19 leči se 275 pacijenata, a na mehaničkoj ventilaciji je 24 obolelih. U Institutu za plućne bolesti Vojvodine u Sremskoj Kamenici od kovid-19 leči se 91 osoba, a na respiratoru je osmoro pacijenata. Lj. P.… »
Vesti dana »
SNS danas organizuje miting u Beogradu: Postavljene metalne barijere, štandovi i bine
Nedeljnik pre 1 danjoš 103 povezane
Izrael šalje delegaciju u Vašington pred nastavak pregovora SAD i Irana kako bi „zaštitio svoje bezbednosne interese“
Insajder pre 2 satajoš 91 povezana
Putevi Srbije: 7.960 vozila prošlo novootvorenom deonicom Moravskog koridora
Nova pre 6 satijoš 38 povezanih




