Povezane vesti

Đere pred start turnira u Beogradu: Ovo je jedinstvena prilika da igram u Srbiji, hvala Novaku

Đere pred start turnira u Beogradu: Ovo je jedinstvena prilika da igram u Srbiji, hvala Novaku

Večernje novosti 18.04.2021
Posle nekoliko godina, Srbija je ponovo domaćin jednog ATP turnira, a na njemu ćemo videti i najbolje tenisere Srbije. Jedan od njih je i Laslo Đere, koji je istakao da mu je veliko zadovoljstvo što će se takmičiti u svojoj zemlji. -Ovo je… »
Krajinović "bocka" Novaka: Ima sreću da nismo u istom delu žreba

Krajinović "bocka" Novaka: Ima sreću da nismo u istom delu žreba

Večernje novosti 18.04.2021
Među njima su i brojni teniseri iz Srbije, a jedan od njih je i Filip Krajinović, koji je pre početka turnira održao konferenciju za medije. -Ovo je turbulentna sezona, sve je neočekivano, ali sam ja ko srećan što igram u Beogradu. Nažalost, neće… »
Đere: Jedinstvena prilika da igram u Srbiji

Đere: Jedinstvena prilika da igram u Srbiji

Vesti online 18.04.2021
Prvi protivnik Lasla Đerea na početku Serbia Open turnira biće Juan Ignacio Londero. Đere ističe da je sjajan osećaj što će imati priliku da igra u Beogradu. – Jako sam uzbuđen jer je ovo jedinstvena prilika da igram u Srbiji zvaničan turnir… »
Lajović posle devet godina igra u Beogradu: Bilo bi lepo da bude srpsko finale na turniru

Lajović posle devet godina igra u Beogradu: Bilo bi lepo da bude srpsko finale na turniru

Vesti online 18.04.2021
Dušan Lajović, kaže da se dobro oseća i da je trenirao posle Monte Karla, a da će imati i nekoliko dana za pripremu pre početka turnira Serbian open, jer ne igra prvo kolo. -Za srpske igrače može da bude rasterećujuća okolnost to što nema… »

Vesti dana »

Dečja posla

Dečja posla

Peščanik pre 10 satijoš 11 povezanih
Aurora borealis očarala svet: Roze nebo i nad Balkanom

Aurora borealis očarala svet: Roze nebo i nad Balkanom

BBC News pre 6 satijoš 27 povezanih
Poznato kada će Novak u nedelju na teren

Poznato kada će Novak u nedelju na teren

B92 pre 33 minutajoš 40 povezanih