Повезане вести
Формула 1 у мајамију: Договорено је да се од 2022. године најбржи возачи света такмиче у срцу Флориде
Вечерње новости 18.04.2021
Мада датум још није тачно утврђен, биће то прва трка у Флориди од 1959. године. Биће и то друга трка формуле 1 у Америци, јер се Хамилтон и друштво такмиче ма стази Остин у Тексасу. Подсетимо, Формулом 1 газдује америчка Либерти… »
Формула 1 од следеће године у Мајамију
Спортски журнал 18.04.2021
Трке би требало да се возе на стази око Хард Рок Стадиона, на коме игра НФЛ екипа Мајами Долфинс. Трке Формуле 1 од наредне године возиће се у Мајамију, саопштено је данас из тог такмичења. Како се наводи, управа Формуле 1… »
Формула 1 у Мајамију! Нова трка стартује од 2022.
Нова 18.04.2021
Формула 1 објавила је договор по ком ће следеће године једна од трка бити вожена у Мајамију на Флориди. „Најбржи циркус на свету“ имаће још једну вожњу кроз Сједињене Државе и то на десет година уз Хард Рок стадион, како… »
Ф1 иде у Мајами и то на десет година
Н1 Инфо 18.04.2021
Од 2022. године Формула 1 ће наредних десет сезона посећивати Мајами. Тамо ће се возити градска трка и то у непосредној близини "Хард рок" стадиона на ком своје мечеве игра НФЛ тим Мајами Долфинис, али на ком се игра и тениски… »
Вести дана »
Усвојени 'Мрдићеви правосудни закони': Шта то значи за Србију
BBC News пре 55 минутајош 40 повезаних
Новака чека пакао у полуфиналу Аустралијан опена! Синер прегазио Американца и заказао спектакл са Србином!
Курир пре 5 минутајош 99 повезаних
Превозници трећи дан блокирају граничне прелазе: Блокиран и административни прелаз Мердаре
Решетка пре 1 сатјош 19 повезаних
Скоро 600.000 радника у Србији има плату мању од 65.000 динара
Бујановачке пре 1 сатјош 14 повезаних





