Povezane vesti

Bane vidaković prekinuo poziv u uživo emisiji: LJutito poručio: "Nisam planirao o ovome da pričam, doviđenja"

Bane vidaković prekinuo poziv u uživo emisiji: LJutito poručio: "Nisam planirao o ovome da pričam, doviđenja"

Večernje novosti 18.04.2021
To je bio jedan od povoda za Bantovo gostovanje u jutarnjem programu na "K1" televiziji. Glumac se uključio u emisiju i bio je upitan da li je zadovoljan presudom, međutim, on je voditeljki ljutito odgovorio i napustio online razgovor. - Draga moja, ja… »
Vidaković ljutito prekinuo uključenje u jutarnjem programu

Vidaković ljutito prekinuo uključenje u jutarnjem programu

Nova 18.04.2021
Glumac Bane Vidaković ljutito je prekinuo svoje online uključenje u jutarnjem programu K1 televizije. Voditeljka ga je pitala da li je zadovoljan presudom, međutim, glumac joj je ljutito odgovorio i napustio online razgovor. „Draga moja, ja se nisam… »
Bane Vidaković ljutito napustio emisiju: Jedno pitanje ga potpuno razbesnelo - "Nisam se odazvao zbog ovoga, doviđenja!"

Bane Vidaković ljutito napustio emisiju: Jedno pitanje ga potpuno razbesnelo - "Nisam se odazvao zbog ovoga, doviđenja!"

Mondo 18.04.2021
Glumac oštro reagovao na voditeljkino pitanje. Glumac oštro reagovao na voditeljkino pitanje. Nedavno je preneto da je Bane Vidaković kažnjen sa 100.000 dinara zbog posedovanja droge, a njegov prijatelj i muzičar s kojim je uhapšen I.M. osuđen je… »

Vesti dana »