Povezane vesti

Transformacija na Grandovoj sceni: Iz odore u seksi kostim

Transformacija na Grandovoj sceni: Iz odore u seksi kostim

Nova 18.04.2021
Makedonka Marija Gruevska napravila je pravi "haos" na Grandovoj sceni u emisiji "Zvezde Granda" svojim neobičnim odevnim kombinacijama, koje su u "najmanju ruku" rečeno, bile šokantne. Naime, devojka je na izašla na binu i tokom izvođenja prve pesma… »
Zvezda Granda se obukla kao kaluđerica, usledio obrt! Skinula se i polugola zaigrala: "tata mi je sveštenik"

Zvezda Granda se obukla kao kaluđerica, usledio obrt! Skinula se i polugola zaigrala: "tata mi je sveštenik"

Blic 18.04.2021
Marija Gruevska bez premca nosi titulu najekstravagantnije učesnice trenutno aktuelne sezone Zvezda Granda. I dok se ona u prošlom krugu na sceni ovog muzičkog talent šou-programa pojavila sa oreolom na glavi, ovoga puta je otišla i korak dalje… »
Zvezda granda se obukla kao kaluđerica: Pevala u odori, pa se skinula u gaće - "Tata mi je sveštenik!" (foto)

Zvezda granda se obukla kao kaluđerica: Pevala u odori, pa se skinula u gaće - "Tata mi je sveštenik!" (foto)

Mondo 18.04.2021
Pevačica je od samog početka zapažena i zbog neobičnih scenskih kostima. Pevačica je od samog početka zapažena i zbog neobičnih scenskih kostima. Marija Gruevska nedavno je privukla veliku pažnju medija, kada je pred žiri stala u neobičnoj… »

Vesti dana »