Povezane vesti
I piksi za gavrila: Pevač Nikola Rokvić stavio dres selektora orlova na humanitarnu aukciju (foto)
Večernje novosti 18.04.2021
Pevač Nikola Rokvić ponudio je na prodaju dres selektora orlova Dragana Stojkovića iz vremena dok je igrao za japansku Nagoju. Početna cena bila je 20.000 dinara, a ubrzo je dostigla 120.000 što je ponudio brat Nemanje Matića Uroš. Trenutno je licitirano… »
Poznati pevač na aukciju za malog Gavrila stavio redak piksijev dres - Matić odmah poslao ponudu, ali njegova nije najviša!
Sportal blic 18.04.2021
Niz sjajnih akcija pomoći za prikupljanje sredstava za malog Gavrila Đurđevića, nastavio je poznati pevač Nikola Rokvić. Naime, ovom mališanu je za operaciju potrebno oko dva i po miliona evra, a Gavrilova porodica je pre tri dana poručila da je prvi… »
Raritetni dres Piksija iz Nagoje se prodaje za Gavrila
Nova 18.04.2021
Humanitarne akcije za malog Gavrila Đurđevića se nastavljaju, a Nikola Rokvić odrekao se veoma dragog dresa tim povodom. On je pre nekoliko godina kupio egzotičan dres Dragana Stojkovića Piksija, i to iz Nagoje. Rariteta će se sada odreći zbog humanog… »
Vesti dana »
Gorivo na pumpama u Srbiji bez promene cene, važe do 12. juna do 15 sati
Dnevnik pre 2 satajoš 30 povezanih
Šok na Rolan Garosu - neće se igrati drugo polufinale: Koboli direktno prošao u meč za titulu
Nova pre 11 minutajoš 29 povezanih






