Povezane vesti

Majka ubijenog Aleksandra (26) o misterioznoj smrti sina: Neko je pokušao da odjavi njegov automobil!

Majka ubijenog Aleksandra (26) o misterioznoj smrti sina: Neko je pokušao da odjavi njegov automobil!

Mondo 19.04.2021
Aleksandar Halabrin (26) iz sela Janošik, koji je otet, ubijen i zakopan kod Sopota, bio je u bliskim prijateljskim odnosima sa Lazarom Vukićevićem (31), navijačem Crvene zvezde, koji je misteriozno nestao na Banovom brdu u Beogradu. Aleksandar… »
"Neko je pokušao da odjavi njegov automobil": Majka Aleksandra Halabrina bez odgovora o ubistvu sina

"Neko je pokušao da odjavi njegov automobil": Majka Aleksandra Halabrina bez odgovora o ubistvu sina

Telegraf 19.04.2021
Majka brutalno ubijenog Aleksandra Halabrina traži ODGOVORE o misterioznoj smrti sina. Telo Aleksandra Halabrina (25) je pre dve nedelje pronađeno zakopano sa prostrelnom ranom na glavi u selu kod Sopota. Njegov automobil, za kojim se traga, neko je… »
"Iz policije su mi rekli da je neko pokušao da odjavi auto mog pokojnog sina" Majka brutalno ubijenog Aleksandra Halabrina…

"Iz policije su mi rekli da je neko pokušao da odjavi auto mog pokojnog sina" Majka brutalno ubijenog Aleksandra Halabrina…

Blic 18.04.2021
Auto za kojim se traga, a koji se vodi na Aleksandra Halabrina, momka koji je brutalno ubijen prošle godine i zakopan kod sela Parcane u okolini Sopota, neko je prošlog meseca pokušao da odjavi, kaže njegova majka. - Otišla sam u policiju da pitam… »

Vesti dana »