Povezane vesti

Đokovićev odgovor Nadalu, da li je Špancu sad nešto jasnije?

Đokovićev odgovor Nadalu, da li je Špancu sad nešto jasnije?

Sportske.net 19.04.2021
, a istakao je da će nastaviti da igra dok god ima želju da pobedjuje. "Mnoge stvari sam ostvario i trudim se da ostvarim ono što je ostalo. Glavni motiv igranja profesionalnog, takmičarskog tenisa je taj što to stvarno volim. Da ne volim, ne bih… »
Teniski praznik kraj dunava: Posle devetogodišnje pauze u Beogradu se igra ATP turnir serije 250

Teniski praznik kraj dunava: Posle devetogodišnje pauze u Beogradu se igra ATP turnir serije 250

Večernje novosti 19.04.2021
- Jako sam uzbuđen što ću igrati u rodnom gradu Beogradu nakon devet godina od poslednjeg meča. Srećan sam što smo ponovo uspeli da dovedemo turnir iz serije 250 u Beograd, ne samo muški nego i ženski, kao i čelendžere. Zahvaljujem se i državi… »
Četvorica srpskih tenisera na otvaranju Serbia Opena

Četvorica srpskih tenisera na otvaranju Serbia Opena

Novi magazin 19.04.2021
Na terenima Teniskog centra "Novak" u Beogradu danas počinje Serbia Open, a prvog dana takmičenja na teren će izaći četvorica srpskih tenisera. Program će, od 12.00 sati, otvoriti Nikola Milojević i Argentinac Federiko Korija. Posle njih na teren… »
Serbia open: Beograd ponovo na teniskoj mapi, Krajinović predvodi srpski konvoj prvog takmičarskog dana

Serbia open: Beograd ponovo na teniskoj mapi, Krajinović predvodi srpski konvoj prvog takmičarskog dana

Mozzart sport 19.04.2021
Prvog dana turnira četvorica srpskih tenisera na terenu... Beograd se danas i zvanično ponovo vraća na tenisku mapu - počinje četvrto izdanje Serbia opena, prvo još od 2012. Veliki broj zvučnih imena prethodnih dana je zbog povreda otkazao… »
Đoković predvodi Dejvis kup tim

Đoković predvodi Dejvis kup tim

Danas 19.04.2021
U Beogradu danas počinje Serbia open, teniski turnir iz kategorije 250 Od trenutka kada su se porodica Novaka Đokovića i Teniski savez Srbije pohvalili da će posle devet godina Beograd ponovo biti domaćin turnira iz kategorije 250 sa spiska učesnika… »

Vesti dana »