Povezane vesti

Nadal žestoko opleo po Đokoviću: Novak je opsednut obaranjem rekorda, a ja imam zdraviji pristup tenisu

Nadal žestoko opleo po Đokoviću: Novak je opsednut obaranjem rekorda, a ja imam zdraviji pristup tenisu

Večernje novosti 19.04.2021
Nadal je rekao da je Đoković opsednut obaranjem rekorda, a da njega to preterano ne zanima. "Novak je više fokusiran na obaranje rekorda. On je opsednut time. Ne mislim to na loš i negativan način, nego je on jednostavno koncentrisaniji i… »
Neverovatno šta se sve zamera Novaku! Zar i ti, Nadale?

Neverovatno šta se sve zamera Novaku! Zar i ti, Nadale?

Sportske.net 19.04.2021
Novak Đoković na svetskom teniskom vrhu je trn u oku mnogima i uglavmom smo na to navikli, ali od Rafaela Nadala baš i nismo očekivali jednu ovakvu izjavu kakva se danas pojavila u medijima. Njemu je, sada, zasmetalo to što Novak govori o svom… »
“Đoković je opsednut rekordima, a ja imam zdraviju ambiciju”

“Đoković je opsednut rekordima, a ja imam zdraviju ambiciju”

Vesti online 19.04.2021
Jedan od najboljih tenisera svih vremena Španac Rafael Nadal izjavio je da nije usresređen na obaranje rekorda. Španac je istakao da je trenutno najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković opsednut rekordima. Nadal i Rodžer Federer drže rekord sa po… »
Nadal: Novaku više znače rekordi, to nije moj pristup

Nadal: Novaku više znače rekordi, to nije moj pristup

N1 Info 19.04.2021
Treći teniser sveta Rafael Nadal u intervjuu za Metro ističe da nije toliko usredsređen na rekorde kao što je to slučaj sa Novakom Đokovićem. Rodžer Federer i Rafael Nadal trenutno imaju po 20 grend slem titula, a Novak Đoković dve manje… »

Vesti dana »