Povezane vesti
Brnabić o finansijskoj pomoći porodicama sa decom: Neophodno poboljšanje zakona i nastavak razgovora sa udruženjima
Večernje novosti 19.04.2021
Premijerka Brnabić upoznala je predstavnike udruženja sa prihvaćenim predlozima i primedbama i naglasila da je neophodno nastaviti razgovore i u budućnosti radi daljeg poboljšanja zakonskih rešenja u toj oblasti, saopštila je vladina Kancelarija za… »
Brnabić: Tražimo rešenje za majke preduzetnice
Nova 19.04.2021
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić sastala se danas sa predstavnicima udruženja Bebac.com, Srbija u pokretu, Roditelj i Centar za mame i izjavila da je neophodno da se ti razgovori nastave da bi se zakon u toj oblasti poboljšao. „Izmenama i dopunama… »
Premijerka nema šta da obeća roditeljima
Nova ekonomija 19.04.2021
Vlada Srbije nije obećala konkretne korake nakon sastanka predstavnica roditeljskih udruženja i premijerke Ane Brnabić, osim onog da će država još jednom napraviti kalkulacije i razmotriti predloge da se izmeni Zakon o finansijskoj podršci porodici sa… »
Brnabić: Neophodno je nastaviti razgovore o izmenama Zakona o finansijskoj podršci porodica s decom
Novi magazin 19.04.2021
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić sastala se danas sa predstavnicima udruženja Bebac.com, Srbija u pokretu, Roditelj i Centar za mame i izjavila da je "neophodno" da se ti razgovori nastave da bi se zakon u toj oblasti poboljšao. "Izmenama i dopunama… »
Vesti dana »

Novi neredi u Srbiji, podrška studentkinji Nikolini, održana sednica Saveta za nacionalnu bezbednost
BBC News pre 2 satajoš 42 povezane