Povezane vesti
"Pauk" na pirotskim ulicama od srede, 21. aprila
Plus online 19.04.2021
Boban Tolić, direktor JP "Komunalac" najavio je da će sredinom nedelje sa radom početi specijalno vozilo za uklanjanje nepropisno parkiranih vozila, tzv. "pauk". Prema njegovim rečima vozilo je nabavljeno po izuzetno povoljnim uslovima od beogradskog… »
"Pauk" opet na pirotskim ulicama
Južne vesti 19.04.2021
Nakon pauze od 3 godine na ulicama Pirota nepropisno parkirane automobile opet će nositi "pauk", a kao i ranije, ovaj posao obavljaće JKP Komunalac koji je nabavio specijalizovano vozilo. Za ove potrebe kupljen je polovni "pauk" koji je nekada bio na… »
Od srede “pauk” počinje sa uklanjanjem nepropisno parkiranih vozila
Pirotske vesti 19.04.2021
JP ” Komunalac” Pirot imalo je u svom Planu i programu nabavke kupovinu specijalnog vozila za uklanjanje nepropisno parkiranih putničkih vozila. Nabavka je realizovana ovih dana, i već od srede “pauk” će biti u funkciji. Reč je polovnom vozilu, koje je u… »
Vesti dana »
Danas do 36 stepeni: Stiže kratkotrajno osveženje, ali samo u ove delove Srbije
Mondo pre 41 minutajoš 1 povezana
Iran postavio Americi šest zahteva: Ormuški moreuz ostaje zatvoren dok ih ne ispune, kaže Teheran
Kurir pre 5 satijoš 1 povezana






