Povezane vesti

Palma reagovao na optužbe o podvođenju devojčica: Ići ću sam da kažem da sam od Đilasove glasnogovornice čuo…

Palma reagovao na optužbe o podvođenju devojčica: Ići ću sam da kažem da sam od Đilasove glasnogovornice čuo…

Večernje novosti 19.04.2021
Izjavu Dragana Markovića prenosimo u celosti: - Ono što je danas izgovorila gospođa, koja je glasnogovornica Dragana Đilasa su najgnusnije laži koje sam ikada čuo. To da ta gospođa laže, kao što sam nedavno rekao nije ništa novo, to je već… »
JS: Ovo je čovek koji je danas govorio o "podvođenjima" u Jagodini - ima slike sa Tepić i član je Đilasove stranke (Foto)

JS: Ovo je čovek koji je danas govorio o "podvođenjima" u Jagodini - ima slike sa Tepić i član je Đilasove stranke (Foto)

Večernje novosti 19.04.2021
Iza svedočenja krije se Branislav Radosavljević, a na priloženim fotogarafijama može se videti da živi u Beogradu, kao i to da je član Đilasove stranke, ali i blizak saradnik Marinike Tepić, navode iz JS. Foto: Printskrin Po satu koji se vidi na… »
Tepić optužila Palmu za podvođenje devojčica, on joj odgovara da će "zbog laži morati u zatvor"

Tepić optužila Palmu za podvođenje devojčica, on joj odgovara da će "zbog laži morati u zatvor"

Glas Amerike 19.04.2021
BEOGRAD — Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić izjavila je su u Jagodini u hotelu "Alfa" i klubu "Tigar" organizovane žurke na koje su dovođene devojčice od 15, 16, 17 godina, a na kojima su bili i predstavnici vlasti. Ona je… »
Tepić: U Jagodini podvode devojčice; Palma: Tepić će morati u zatvor zbog laži

Tepić: U Jagodini podvode devojčice; Palma: Tepić će morati u zatvor zbog laži

Radio 021 19.04.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić izjavila je danas da "podvođenje žena, devojaka i devojčica ne idu samo uz mafiju, one su gotovo svakodnevica i u našoj Srbiji". "Podvođenje žena je gotovo svakodnevica u Jagodini, u tom… »
Palma povodom optužbi Marinike Tepić: Ne mora tužilaštvo da zove, sam ću se sutra javiti

Palma povodom optužbi Marinike Tepić: Ne mora tužilaštvo da zove, sam ću se sutra javiti

Danas 19.04.2021
Lider Jedinstvene Srbije i predsednik Skupštine grada Jagodine Dragan Marković – Palma izjavio je danas da su optužbe koje je na njegov račun iznela potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić „najgnusnije laži koje je ikada… »
Tepić na konferenciji za novinare emitovala video svedočenje muškarca koji je radio za Palmu

Tepić na konferenciji za novinare emitovala video svedočenje muškarca koji je radio za Palmu

Beta video 19.04.2021
BEOGRAD - Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić je na konferenciji za novinare emitovala video svedočenje muškarca čiji je identitet bio zaštićen, koji je potvrdio da je radio za Dragana Markovića Palmu, i da je lično video… »
Dragan Marković Palma: Sutra idem u tužilaštvo, a Tepić će morati u zatvor

Dragan Marković Palma: Sutra idem u tužilaštvo, a Tepić će morati u zatvor

N1 Info 19.04.2021
Prvi čovek Jagodine, Dragan Marković Palma, oglasio se nakon konferencije potpredsednice Stranke slobode i pravde, Marinike Tepić, navodeći da je Tepić iznela laži, te da će zbog toga morati da ide, kako kaže, u zatvor. Marković je u saopštenju… »
reagovao PALMA: „Sve su laži! Marinika mora u zatvor“!

reagovao PALMA: „Sve su laži! Marinika mora u zatvor“!

U centar 19.04.2021
– Ono što je danas izgovorila gospođa, koja je glasnogovornica Dragana Đilasa su najgnusnije laži koje sam ikada čuo. To da ta gospođa laže, kao što sam nedavno rekao nije ništa novo, to je već postala svakodnevnica. Jedino što je tačno što… »
Palma: Sutra idem u tužilaštvo, a Tepić će u zatvor

Palma: Sutra idem u tužilaštvo, a Tepić će u zatvor

Nova 19.04.2021
Prvi čovek Jagodine, Dragan Marković Palma, oglasio se nakon konferencije potpredsednice Stranke slobode i pravde, Marinike Tepić, navodeći da je Tepić iznela laži, te da će zbog toga morati da ide, kako kaže, u zatvor. Marković je u saopštenju… »

Vesti dana »