Povezane vesti

RAZBILA SE! Marija Šerifović pala na snimanju „Zvezda Granda”!

RAZBILA SE! Marija Šerifović pala na snimanju „Zvezda Granda”!

Svet & Skandal 19.04.2021
Pevačica Marija Šerifović pokazla je nekoliko modrica koja je dobilo jer je pala na snimanju „Zvezda Granda” Razbila se! Ona se fanovima obratila u videu gde je otkrila da je doživela nezgodu na snimanju emisije, te je pokazala malu modricu na… »
Marija Šerifović doživela nezgodu na snimanju "Zvezda Granda": Pala sam na glavu! Pevačica odmah pokazala modrice (foto)

Marija Šerifović doživela nezgodu na snimanju "Zvezda Granda": Pala sam na glavu! Pevačica odmah pokazala modrice (foto)

Blic 19.04.2021
Pevačica Marija Šerifović pokazala je svojim fanovima kako izgleda snimanje muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" čiji je član žirija. Dok su se članovi žirija i produkcije pripremali za novu epizodu, Šerifovićeva je sve snimala fotoaparatom, pa… »
Marija Šerifović doživela nezgodu na snimanju emisije: Pokazala povrede na licu - "Pala sam na glavu!" (foto)

Marija Šerifović doživela nezgodu na snimanju emisije: Pokazala povrede na licu - "Pala sam na glavu!" (foto)

Mondo 19.04.2021
Pevačica otkrila sve u svom vlogu. Pevačica otkrila sve u svom vlogu. Marija Šerifović već neko vreme svoje obožavatelje izveštava o svom privatnom životu putem vlogova koje objavljuje na svom Jutjub kanalu, pa je tako sada otkrila kako teče… »
Marija Šerifović pala na glavu tokom snimanja Zvezda Granda

Marija Šerifović pala na glavu tokom snimanja Zvezda Granda

Nova 19.04.2021
Pevačica Marija Šerifović pokazala je svojim fanovima kako izgleda snimanje muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" čiji je član žirija. Dok su se članovi žirija i produkcije pripremali za novu epizodu, Šerifović je sve snimala fotoaparatom, pa su… »

Vesti dana »