Povezane vesti

Doktor Kon jasan: Biraš vakcinu ili virus, ako razmišljaš previše pogrešićeš

Doktor Kon jasan: Biraš vakcinu ili virus, ako razmišljaš previše pogrešićeš

Večernje novosti 19.04.2021
- U Srbiji imamo spuštanje i dolazimo u situaciju da postoji pritisak na popuštanje mera što je posledica vakcinacije i što poslednjih nedelja imamo nešto oštrije mere. Malo je ljudi u baštama sa ovim lošim vremenom. U baštama su maske obavezne… »
Kada možemo da očekujemo popuštanje mera? Dr Kon: "Od druge polovine maja znatno će da se osete efekti mera i vakcinacije"

Kada možemo da očekujemo popuštanje mera? Dr Kon: "Od druge polovine maja znatno će da se osete efekti mera i vakcinacije"

Blic 19.04.2021
Epidemiolog doktor Predrag Kon gostujući u Beogradskoj hronici govorio je o padu broja zaraženih poslednjih nedelju dana i o mogućem popuštanju mera. – Situacija je sada nepovoljna. Nepovoljno je što su i dalje pune bolnice. Sledeći stepen niže… »
Kon najavio kada će biti bolja situacija i progovorio o merama za praznike

Kon najavio kada će biti bolja situacija i progovorio o merama za praznike

Vesti online 19.04.2021
Dr Predrag Kon je ranije rekao da smo prešli iz vanredne u nepovoljnu situaciju. Kako navodi – jedino tako može da se opiše. “Sledeći stepen je nesigurna i imate uobičajena i povoljna. Mi ne možemo da kažemo drugačiije nego da je… »
U Beogradu je stanje mnogo bolje, ali u 1 delu Srbije broj zaraženih raste: Dr Kon otkrio i kad će brojke značajno pasti

U Beogradu je stanje mnogo bolje, ali u 1 delu Srbije broj zaraženih raste: Dr Kon otkrio i kad će brojke značajno pasti

Mondo 19.04.2021
Gde je stanje bolje, gde raste broj zaraženih i kada ćemo videti značajnije poboljšanje - odgovore je dao dr Kon. Gde je stanje bolje, gde raste broj zaraženih i kada ćemo videti značajnije poboljšanje - odgovore je dao dr Kon. Epidemiolog dr… »
"Ja lično ne vidim mogućnost za olakšice": Dr Kon otkrio kada bi moglo da dođe do popuštanja mera

"Ja lično ne vidim mogućnost za olakšice": Dr Kon otkrio kada bi moglo da dođe do popuštanja mera

Mondo 19.04.2021
"Veliki je problem što nije prešlo u naviku da se u kafićima i restoranima nose maske", istakao je dr Kon. "Veliki je problem što nije prešlo u naviku da se u kafićima i restoranima nose maske", istakao je dr Kon. Epidemiolog i član Kriznog štaba… »

Vesti dana »