Povezane vesti

Kon: Boljitak dolazi u drugoj polovini maja

Kon: Boljitak dolazi u drugoj polovini maja

Politika 19.04.2021
Beograd je dosegao gotovo 40 odsto vakcinisanih i već stvaramo kolektivni imunitet, imamo 27 odsto onih koji su primili dve doze”, rekao je Predrag Kon. Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon upozorio je danas da će svako ko dugo bira između… »
Kon: Beograd skoro stigao do kolektivnog imuniteta

Kon: Beograd skoro stigao do kolektivnog imuniteta

Novi magazin 19.04.2021
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da je u Beogradu gotovo 40 odsto vakcinisanih i da se "skoro" stiglo do kolektivnog imuniteta. "Ako se nastavi ovakav trend pada novozaraženih i rast vakcinisanih, što se tiče Beograda, ja sam jako… »
Kon za RTS: Biraš vakcinu ili virus, ako razmišljaš previše, pogrešićeš i odabraćeš virus

Kon za RTS: Biraš vakcinu ili virus, ako razmišljaš previše, pogrešićeš i odabraćeš virus

RTS 19.04.2021
I dalje imamo nepovoljnu epidemijsku situaciju u zemlji jer su nam bolnice i dalje pune, a sa druge strane imamo i veliki broj novozaraženih, navodi za RTS epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon. Naglašava da od nas zavisi kojom će brzinom… »
Kon: Beograd blizu kolektivnog imuniteta

Kon: Beograd blizu kolektivnog imuniteta

Slobodna Evropa 19.04.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Vlade Srbije za borbu protiv pandemije Predrag Kon izjavio je da je u Beogradu gotovo 40 odsto vakcinisanih i da se "skoro" stiglo do kolektivnog imuniteta. "Ako se nastavi ovakav trend pada novozaraženih i rast… »
Kon: U Beogradu se skoro stiglo do kolektivnog imuniteta

Kon: U Beogradu se skoro stiglo do kolektivnog imuniteta

N1 Info 19.04.2021
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je da je u Beogradu gotovo 40 odsto vakcinisanih i da se "skoro" stiglo do kolektivnog imuniteta. „Ako se nastavi ovakav trend pada novozaraženih i rast vakcinisanih, što se tiče Beograda, ja sam jako optimističan, a… »
Kon: Beograd skoro stigao do kolektivnog imuniteta

Kon: Beograd skoro stigao do kolektivnog imuniteta

Nova 19.04.2021
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da je u Beogradu gotovo 40 odsto vakcinisanih i da se "skoro" stiglo do kolektivnog imuniteta. „Ako se nastavi ovakav trend pada novozaraženih i rast vakcinisanih, što se tiče Beograda, ja sam jako… »

Vesti dana »