Povezane vesti
EU uvela sankcije članovima vojne hunte u Mjanmaru
RTV 19.04.2021
BRISEL - Evropska unija je danas uvela sankcije članovima vojne hunte u Mjanmaru i novopostavljenom ministru informisanja, a na udaru sankcija su se našle i dve korporacije pod kontrolom vojnog režima. Sankcije EU predstavljaju najoštriji odgovor na… »
Sankcije Evropske unije mijanmarskoj hunti
Al Jazeera 19.04.2021
Sankcije Evropske unije predstavljaju odgovor na puč kojim je hunta 1. februara svrgnula Aung San Suu Kyi. Evropska unija je u ponedjeljak uvela sankcije članovima vojne hunte u Mijanmaru i novopostavljenom ministru informiranja, a na udaru sankcija su… »
Sankcije EU protiv vojne hunte u Mjanmaru
Nova 19.04.2021
Evropska unija uvela je sankcija članovima vojne hunte Mjanmara koji su preuzeli vlast u toj zemlji nakon vojnog udara 1. februara. U saopštenju EU se navodi da je devet članova Državnog administrativnog saveta Mjanmara, koji je formiran dan nakon udara… »
Sankcije EU protiv vojne hunte u Mjanmaru
Slobodna Evropa 19.04.2021
Evropska unija uvela je sankcija članovima vojne hunte Mjanmara koji su preuzeli vlast u toj zemlji nakon vojnog udara 1. februara. U saopštenju se navodi da je devet članova Državnog administrativnog savjeta Mjanmara, koji je formiran dan nakon udara… »
Vesti dana »
U Srbiji danas pretežno sunčano i toplo, lokalno kiša i pljuskovi s grmljavinom
Nova pre 6 satijoš 5 povezanih
Od borbe protiv aparthejda do savremenih izazova vladavine prava – zašto je Mandelina poruka i danas aktuelna
RTV pre 4 satijoš 1 povezana
Poljoprivrednicima u Vojvodini bi se više isplatilo da ne rade ništa
Radio 021 pre 12 minutajoš 1 povezana






