Povezane vesti

Đokovića pitali o vakcinaciji tenisera, Nole imao spreman odgovor: Načuo sam neke priče, mnogo toga nije logično

Đokovića pitali o vakcinaciji tenisera, Nole imao spreman odgovor: Načuo sam neke priče, mnogo toga nije logično

Mondo 19.04.2021
Najbolji teniser sveta je govorio o jednoj od sve aktuelnijih tema u tenisu. Najbolji teniser sveta je govorio o jednoj od sve aktuelnijih tema u tenisu. Novak Đoković je stigao u Beograd prošle sedmice, a ove će se boriti za drugi trofej u 2021… »
Novak odgovorio Nadalu: Šta on želi je njegova stvar, moj cilj su rekordi

Novak odgovorio Nadalu: Šta on želi je njegova stvar, moj cilj su rekordi

Mozzart sport 19.04.2021
Španac je nedavno prokomentarisao da je srpski teniser opsednut rekordima, stigao je i odgovor iz Beograda. Stigao je Novak Đoković u Beograd, gde će se takmičiti na Serbia openu, jasno prvi je favorit da osvoji takmičenje. Preskočiće prvo kolo… »
Novak zapušio usta nadalu: ‘Nisam ja kriv što njega neke stvari bole!’

Novak zapušio usta nadalu: ‘Nisam ja kriv što njega neke stvari bole!’

Hot sport 19.04.2021
Zanimljiv odgovor Novaka na ‘peckanje’ od strane Rafaela Nadala. Rafael Nadal je ranije u toku dana izjavio kako je Novak opsednut rekordima. Srpski teniser nije dugo čekao da mu odgovori. ‘To šta on želi i razmišlja, kako on sve vidi, to je… »
"Možda neko ima problem da kaže šta misli, ja ne!" Novak Đoković u Beogradu odgovorio Rafaelu Nadalu na prozivke da je…

"Možda neko ima problem da kaže šta misli, ja ne!" Novak Đoković u Beogradu odgovorio Rafaelu Nadalu na prozivke da je…

Sportal blic 19.04.2021
Prvi reket sveta stigao je u Beograd, gde vrši poslednje pripreme pred nastup na "Serbia openu". Kao prvi nosilac, Novak je na startu slobodan, a jedna od tema njegovog obraćanja medijima bila je izjava španskog tensera . Početkom marta je Đoković… »
Novak odgovorio na Rafino „peckanje“, pa pričao o vakcini

Novak odgovorio na Rafino „peckanje“, pa pričao o vakcini

Nova 19.04.2021
Đoković odgovorio je Nadalu koji je rekao je Srbin "opterećen rekordima", a onda je govorio o vakcinaciji na ATP. Najpre je prokomentarisao izjavu velikog rivala, koji je istakao da za razliku od Novaka on ne misli toliko o rekordima. „To što on… »

Vesti dana »