Povezane vesti

Klop se protivi Superligi Evrope: Moj cilj je Liga šampiona

Klop se protivi Superligi Evrope: Moj cilj je Liga šampiona

Nova 19.04.2021
Menadžer Liverpula Jirgen Klop usprotivio se Superligi Evrope, iako su "redsi" jedan od klubova osnivača ovog takmičenja. Nemac kaže da se njegovo mišljenje o Superligi nije promenilo u odnosu na pre dve godine. „Isto mi je mišljenje. Teško je… »
Klop žestoko pričao o Superligi pred meč sa Lidsom: Hoće li Nemac posle ovih reči dobiti otkaz?

Klop žestoko pričao o Superligi pred meč sa Lidsom: Hoće li Nemac posle ovih reči dobiti otkaz?

Vesti online 19.04.2021
Menadžer Liverpula Jirgen Klop možda je sebi potpisao i otkaz na kraju sezone, nakon izjava koje je dao pred gostovanje Redsa protiv Lidsa! Upitan od strane novinara “Skaj Sporta” koliko se njegovo mišljenje o Superligi Evrope promenilo u odnosu na… »
Klop oštar: ‘Imam 53 godine i Liga Šampiona je uvek bila tu!’

Klop oštar: ‘Imam 53 godine i Liga Šampiona je uvek bila tu!’

Hot sport 19.04.2021
Izgleda da je i Klop protiv Superlige. Danas su u toku dana mnogi negodovali formiranje Superlige, a da je protiv novog takmičenja potvrdio je i Klop. ‘Moja osećanja se nisu promenila. Moje mišljenje se nije promenilo. Prvi put sam za to čuo juče… »
Lids protiv Superlige, fudbaleri izašli sa snažnom porukom

Lids protiv Superlige, fudbaleri izašli sa snažnom porukom

Sportske.net 19.04.2021
Fudbalera Lidsa istračili su večeras na zagrevanje uoči prvenstvene utakmice protiv Liverpula u majicama na kojima je stajala poruka protiv Evropske Superlige. Prvotimca povratnika u Premijer ligu su obukli bele malica na kojima je crnim slovima stajao… »
Klop udario po moćnicima, zapaljiva izjava o Superligi

Klop udario po moćnicima, zapaljiva izjava o Superligi

Sportske.net 19.04.2021
Menadžer Liverpula Jirgen Klop ostao je dosledan stavu od pre dve godine po pitanju formiranja Evropske Superlige rekavši da je i dalje protiv toga uprkos tome što je njegov klub među 12 učesnika. Kada je u nedelju uveče najavljeno da će zaživeti… »

Vesti dana »