Povezane vesti

“Ne preti praznom puškom Abazoviću…”

“Ne preti praznom puškom Abazoviću…”

Vesti online 20.04.2021
“Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović ovih dana svojim skandalima uveseljava crnogorsku javnost i pokazuje očiglednu nesposobnost i nedoraslost da obavlja odgovorne dužnosti u zaštiti građanskih, nacionalnih, bezbednosnih i drugih… »
Dritan Abazović: Biće rasvetljena uloga Veljovića u protestima komita, ali i u drugim slučajevima

Dritan Abazović: Biće rasvetljena uloga Veljovića u protestima komita, ali i u drugim slučajevima

Sputnik 20.04.2021
Uloga bivšeg direktora Uprave policije Veselina Veljovića u organizaciji protesta tzv. Patriotsko-komitskog saveza biće rasvetljena, ali i uloge u aferi "Limenka" i ostalim slučajevima, rekao je potpredsednik crnogorske Vlade Dritan Abazović nakon… »
Abazović: Neće ulica postavljati načelnike centara bezbednosti

Abazović: Neće ulica postavljati načelnike centara bezbednosti

RTV 20.04.2021
PODGORICA - Neće ulica postavljati načelnike centara bezbednosti u Crnoj Gori, poručio je potpredsednik vlade Dritan Abazović, komentarišući reakciju dela javnosti nakon što je za šefa pljevaljske policije imenovan Haris Đurđević. Abazović je… »
Abazović saslušan u Specijalnom policijskom odjeljenju

Abazović saslušan u Specijalnom policijskom odjeljenju

Slobodna Evropa 20.04.2021
Potrpedsjednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović saslušan je 20. aprila u svojstvu građanina pred Specijalnim policijskim odjeljenjem povodom izjave da ima “operativna saznanja” da je Veselin Veljović, savjetnik za bezbjednost predsjednika Crne Gore… »
Abazović posle saslušanja: Ne znaju za koje krivično delo su me pozvali

Abazović posle saslušanja: Ne znaju za koje krivično delo su me pozvali

N1 Info 20.04.2021
Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović dao je izjavu u zgradi Specijalnog policijskog odeljenja (SPO). „Nisam rekao jer je to presmešno. Oni ne znaju za koje krivično delo su me pozvali da se izjasnim. Sva operativna saznanja koja ja imam, ima… »
Abazović: Ulica neće birati načelnike centara bezbednosti

Abazović: Ulica neće birati načelnike centara bezbednosti

RTS 20.04.2021
Neće ulica postavljati načelnike centara bezbednosti u Crnoj Gori, poručio je potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović, komentarišući reakciju dela javnosti nakon što je za šefa pljevaljske policije imenovan Haris Đurđević. Abazović je… »
Dritan danas u policiji: Biće saslušan u svojstvu građanina

Dritan danas u policiji: Biće saslušan u svojstvu građanina

Večernje novosti 20.04.2021
On će biti saslušan po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva zbog tvrdnji koje je izneo gostujući u emisiji "Načisto" na TV Vijesti. Abazović je tada rekao da postoje operativna saznanja da je bivši direktor Uprave policije Veselin Veljović… »

Vesti dana »