Povezane vesti

Majkl Meloun: ‘Svi treneri bi voleli da imaju jednog koji završava posao! Ja imam Srbina iz Sombora, vi znate ko je to’

Majkl Meloun: ‘Svi treneri bi voleli da imaju jednog koji završava posao! Ja imam Srbina iz Sombora, vi znate ko je to’

Hot sport 20.04.2021
Nikola Jokić dominira u NBA ligi! Popularni ‘Džoker’ nastavlja sa fenomenalnim partijama! Centar Denvera je juče postigao 47 poena uz 15 skokova i osam asistencija. Nikola je glavni kandidat za MVP priznanje u najkvalitetnijem košarkaškom… »
Čudesni Srbin igra kao hakim, a koševe daje i preko leđa iza glave! Zbog Nikole Jokića Ameri "padaju u trans": Trojkaaaa…

Čudesni Srbin igra kao hakim, a koševe daje i preko leđa iza glave! Zbog Nikole Jokića Ameri "padaju u trans": Trojkaaaa…

Sportal blic 20.04.2021
briljirao je u pobedi Denver Nagetsa protiv Memfis Grizlisa (139:137) nakon dva odigrana produžetka. i tako postao prvi centar sa 45+/15+/8+ utakmicom još od legendarnog Hakima Olajdžuvona 1996. godine. Teško je izdvojiti njegov najbolji potez, ali… »
Melounova poruka drugim trenerima i tiče se "momka iz Sombora"!

Melounova poruka drugim trenerima i tiče se "momka iz Sombora"!

Sportske.net 20.04.2021
Zašto je Nikola Jokić naš MVP? Objasnio je to Majk Meloun, trener Denvera. "Život čine neki mali momenti. A Nikola ima oko 56 momenata kojima je pokazao da je MVP. Ovo je karakterna pobeda. Mislim da se Nikola Jokić podiže kada se svi klade protiv… »
To je momak iz Sombora, iz Srbije! Jokićev trener pršti od ponosa - Pokazao je da je MVP!

To je momak iz Sombora, iz Srbije! Jokićev trener pršti od ponosa - Pokazao je da je MVP!

Mondo 20.04.2021
Prva zvezda tima, najbolji je kad je najteže, Amerikanac je sa razlogom oduševljen. Prva zvezda tima, najbolji je kad je najteže, Amerikanac je sa razlogom oduševljen. Srpski as nastavio je sa maestralnim partijama, a to je kao i uvek prepoznao njegov… »
Jokić for three! Trooojkaaaa! Američki komentator progovorio srpski zbog MVP Nikole! (video)

Jokić for three! Trooojkaaaa! Američki komentator progovorio srpski zbog MVP Nikole! (video)

Mondo 20.04.2021
"Džoker" oduševljava baš sve! "Džoker" oduševljava baš sve! Fenomenalno je odigrao Nikola Jokić u pobedi posle dva produžetka nad Memfisom! Pružio je pravu MVP partiju sa 47 poena, 15 skokova i osam asistencija. Ne samo to, on je briljirao i u… »
MVP partija Jokića: 47+15+8 za trijumf Denvera

MVP partija Jokića: 47+15+8 za trijumf Denvera

N1 Info 20.04.2021
Košarkaši Denver Nagetsa pobedili su Memfis Grizlise na svom parketu posle dva produžetka 139:137 (116:116), uz još jednu maestralnu partiju Nikole Jokića, koji je zabeležio 47 poena (20/31 iz igre), 15 skokova i osam asistencija. Pored nove MVP… »
Kakva NBA noć! Pokuševski imao potez za pamćenje, a Stef Kari i Kris Pol mečeve za istoriju lige! /video/

Kakva NBA noć! Pokuševski imao potez za pamćenje, a Stef Kari i Kris Pol mečeve za istoriju lige! /video/

Sportal blic 20.04.2021
Imao je naš neobični 19-godišnji plemjker i daleko bolje nastupe u svojoj debitantskoj sezoni nego što je to bio sinoćni u Vašingtonu. je doživeo 11. uzastopni poraz sa vrlo mladom ekipom Oklahoma Tandera, 119:107 od Vizardsa, a srpski košarkaš… »

Vesti dana »