Povezane vesti

"Tada mu je njegov tata sve po spisku" Danas je poznati hrvatski muzičar, a nekada je pobeđivao Novaka sa 6:0! "Đoković je…

"Tada mu je njegov tata sve po spisku" Danas je poznati hrvatski muzičar, a nekada je pobeđivao Novaka sa 6:0! "Đoković je…

Sportal blic 20.04.2021
Direktor "Zagreb opena" i nekada talentovani teniser Goran Belošević dao je zanimljiv intervju o za hrvatske medije. Mnogi ga znaju kao poznatog muzičara, ali je u mladosti bio talentovani teniser koji je trenirao u akademiji i zna Novaka od njegovih… »
Hrvat razbijao Đokovića: Pobedio sam Novaka 6:0, a onda je njegov tata ušao u svlačionicu i psovao mu sve "po spisku"

Hrvat razbijao Đokovića: Pobedio sam Novaka 6:0, a onda je njegov tata ušao u svlačionicu i psovao mu sve "po spisku"

Večernje novosti 20.04.2021
Trenirao je svojevremeno u čuvenom akademiji Nikole Pilića, gde se družio sa Novakom Đokovićem i Ernestom Gulbisom. "Sa 17 godina sam otišao u Akademiju Pilić, to mi je na početku bila jedna usputna stanica jer sam u Nemačkoj nastupio na jednom… »
Novaku je tata psovao sve po spisku kad je gubio od Hrvata: Dobio je Noleta 6:0, batalio tenis i sad je poznati muzičar!

Novaku je tata psovao sve po spisku kad je gubio od Hrvata: Dobio je Noleta 6:0, batalio tenis i sad je poznati muzičar!

Mondo 20.04.2021
"Tad je došao njegov tata i prekinuo trening". "Tad je došao njegov tata i prekinuo trening". Hrvatski muzičar Goran Belošević bio je velika nada tenisa i kao jedan od najtalentovanijih nastupao u čuvenoj akademiji Nikole Pilića. U njoj je naravno… »
Novak gubio 6:0, Srđan prekinuo meč: Psovao mu sve po spisku

Novak gubio 6:0, Srđan prekinuo meč: Psovao mu sve po spisku

Nova 20.04.2021
Otkrivena tajna iz mladosti Novaka Đokovića. Zagrepčanin Goran Belošević, direktor Zagreb Opena i nekada talentovani teniser, dao je zanimljiv intervju o Novaku Đokoviću. Mnogi ga znaju kao poznatog muzičara, ali je u mladosti bio talentovani… »

Vesti dana »