Povezane vesti

Stanković: Žao mi je fudbala, ima nekih stvari koje novac ne može da kupi...

Stanković: Žao mi je fudbala, ima nekih stvari koje novac ne može da kupi...

Mozzart sport 20.04.2021
"Suze radosnice niko ne može da kupi i plati, to ne može da se oduzme... Ni meni, ni mojoj deci, ni budućim generacijama koje počinju da treniraju fudbal zbog osvajanja Lige šampiona. Jer to takmičenje je nešto o čemu se mašta. Meni je to bio… »
Moje suze nemaju cenu, to se ne plaća! Stankoviću teško pada Superliga - to ne oduzimate, ni meni, ni mojoj deci!

Moje suze nemaju cenu, to se ne plaća! Stankoviću teško pada Superliga - to ne oduzimate, ni meni, ni mojoj deci!

Mondo 20.04.2021
Trener Crvene zvezde, kao i svi, protiv Superlige. Trener Crvene zvezde, kao i svi, protiv Superlige Pre nego što je postao trener Crvene zvezde, Dejan Stanković je bio njen fudbaler, postao legenda, a onda je isti status stekao u Laciju, pa još veći… »
Klop će imati problema zbog ove izjave: Nemac ostao dosledan po pitanju evropske Superlige

Klop će imati problema zbog ove izjave: Nemac ostao dosledan po pitanju evropske Superlige

Večernje novosti 20.04.2021
NJegov Liverpul sad je jedn od osnivača odmetničkog takmičenja, a Nemac je ostao dosledan stavu od pre nekoliko godina. - Nadam se da do Superlige nikada neće doći. Fudbal je prekrasan sa Ligom šampiona i Ligom Evrope. Za mene je Liga šampiona… »
Klop sad ponizno sluša: Moje gazde ne moraju ništa da mi objašnjavaju, ja nisam učestvovao u ovome

Klop sad ponizno sluša: Moje gazde ne moraju ništa da mi objašnjavaju, ja nisam učestvovao u ovome

Mozzart sport 20.04.2021
„Izneverili su ga njegovi ljudi“, žestoko uzvraća Geri Nevil treneru Liverpula. Pre dve godine bio je precizan da je Superliga Evrope pogubna. Uoči gostovanja na Eland roudu prednost je dao Ligi šampiona kao višedecenijskom mezimčetu UEFA, ali… »
Kapiten veoma oštar: ‘Ne sviđa mi se ideja!’

Kapiten veoma oštar: ‘Ne sviđa mi se ideja!’

Hot sport 20.04.2021
Juče su se sastali Lids i Liverpul, a utakmica je okončana bez pobednika! Trener Liverpula Jirgen Klop otvoreno je izjavio da je protiv formiranja Superlige. Podršku treneru i svima onima koji su protiv te lige, sada je pružio i preiskusni fudbaler… »
Da li će i Klop dobiti otkaz posle ovih reči! Fudbaleri Lidsa prozvali "Crvene" zbog Superlige, haos ispred stadiona, i avion…

Da li će i Klop dobiti otkaz posle ovih reči! Fudbaleri Lidsa prozvali "Crvene" zbog Superlige, haos ispred stadiona, i avion…

Sportal blic 19.04.2021
Fudbaleri Lidsa i Liverpula u ovim trenucima igraju meč, ali je sve, kao i celog dana, bilo u znaku raskola i formiranja Superlige Evrope samo za bogate. U grupi tih 12 pobunjenika je i Liverpul. Tako su domaći fudbaleri tokom zagrevanja nosili majice… »

Vesti dana »