Povezane vesti
U Nišu vakcinisano 80.000 ljudi
Niške vesti 20.04.2021
„Nedostaje nam još oko 20.000 vakcinisanih gradjana da bi došli do kolektivnog imuniteta. Medjutim, interesovanje je opalo, imali smo ranije u toku jednog dana 2.500 do 4.000 vakcinisanih, a sada do 1.000“, rekao je Jerkan. Interesovanje za vakcinaciju… »
Jerkan: Manji broj pregleda u niškim ambulantama, opalo interesovanje za vakcine
N1 Info 20.04.2021
Broj pacijenata i pregleda u kovid ambulantama niškog Doma zdravlja u poslednjih nedelju dana smanjen je za 20 do 30 odsto, ali je opalo i interesovanje za vakcinaciju, izjavio je direktor te zdravstvene ustanove Milorad Jerkan. On je agenciji Beta rekao… »
U Nišu opet blagi skok u brojkama - 112 novoobolelih od korone
Južne vesti 20.04.2021
Od 427 testiranih osoba u toku prethodnog dana kod 112 njih potvrđen je virus korona, što je najveći broj u prošlih 5 dana kada je broj novozaraženih bio manji od 100. Za razliku od nedelje kada je broj pregleda bio 883, juče je zabeležen blagi porast… »
Vesti dana »
Rusi pristali da prodaju svoj deo vlasništva u NIS-u, čeka se odluka SAD-a
Luftika pre 1 satjoš 47 povezanih
Vlasotinčanin preko interneta prodavao kacige pa kupcu poslao bundevu i ciglu
Stav.life pre 2 satajoš 26 povezanih
Inflacija u evrozoni najniža u poslednjih godinu dana, usporila na 2,1% u oktobru
Blic pre 3 satajoš 37 povezanih
Žestok ruski napad na ukrajinski grad: Najmanje 25 ljudi poginulo, među njima i deca (Video)
Mondo pre 1 satjoš 27 povezanih




