Povezane vesti
Predao se S advokatom: Zbog urnebesa kod Vlasenice uhapšen načelnik Han Pijeska
Večernje novosti 20.04.2021
Povređenom je ukazana lekarska pomoć u Domu zdravlja Vlasenica, odakle je prevezen u Javnu zdravstvenu ustanovu Bolnica Zvornik, nakon čega je upućen u Univerzitetski klinički centar Tuzla na dalje zbrinjavanje. Policijski službenici Policijske uprave… »
Predao se načelnik opštine Han Pijesak nakon bekstva
N1 Info 20.04.2021
Načelnik opštine Han Pijesak Slobodan Đurić predao se u pratnji advokata policiji, nakon što je u Vlasenici pretukao Merseda Trbića iz Sarajeva, a potom pobegao. „Sinoć se oko 22 časa u Policijsku stanicu Vlasenica prijavio osumnjičeni Đurić uz pratnju… »
Osumnjičen da je na ulici pretukao muškarca: Načelnik Han Pijeska predao se policiji
Blic 20.04.2021
Osumnjičeni S.Đ, za kojim se tragalo, predao se policiji u Vlasenici u prisustvu advokata, rekao je portparol Polcijske uprave Zvornik Miljan Bobar. Kako je Srna ranije javila, Policijska uprava Zvornik tragala je za Slobodanom Đurićem, načelnikom… »
Vesti dana »

Brnabić: Poziv Vučića na javnu debatu sa blokaderima prilika da se spuste tenzije
Euronews pre 15 minutajoš 78 povezanih

Jako nevreme pogodilo sever Srbije: Vetar čupa drveće iz korena, gromovi paraju nebo: U ovom gradu je najkritičnije (foto, video)
Blic pre 16 minutajoš 69 povezanih

Izrael planira ofanzivu u Gazi dok UN potvrđuju glad i humanitarnu krizu u enklavi
Naslovi.ai pre 36 minutajoš 60 povezanih

Pomera se granica crvene i plave zone potrošnje, skuplji prenos i distribucija
B92 pre 1 satjoš 23 povezane