Povezane vesti

Marko Đoković otkrio detalje: Pepe Imaz i bolni krici Novaka

Marko Đoković otkrio detalje: Pepe Imaz i bolni krici Novaka

Nova 20.04.2021
Marko Đoković je u opširnom intervju otkrio mnoge dosad nepoznate detalje iz sopstvene karijere, ali i života najboljeg tenisera sveta. Novakov brat je u razgovoru za „El Mundo“ govorio o Pepeu Imazu, trenucima kada je Novak vrištao od bolova i… »
Bolna ispovest Marka Đokovića: Gubio sam se da bih bio Novak

Bolna ispovest Marka Đokovića: Gubio sam se da bih bio Novak

Nova 20.04.2021
Retko kada se pojavljuje u javnosti, a gotovo da niko i ne zna njegovu životnu priču. Ipak, Marko Đoković je odlučio da se otvori španskim medijima i otkrije detalje koji su ga gotovo uništili. O mnogim teškim trenucima je govorio u intervjuu za… »
Emotivna ispovest marka Đokovića: Hteo sam da budem kao Novak, to me uništilo

Emotivna ispovest marka Đokovića: Hteo sam da budem kao Novak, to me uništilo

Večernje novosti 20.04.2021
O bolnim životnim trenucima on je otvorio dušu za španski "El Mundo". I, ta njegova priča počinje ovako: "On voli da privlači pažnju. Što, sa 187 cm visine, nije baš lako. 'Na teniskom terenu nisam bio stidljiv ni najmanje, ali van igrališta… »
"Hteo sam da budem kao Novak, to me je skoro uništilo": Bolna ispovest Marka Đokovića: Srećom, moj brat je uvek bio pored…

"Hteo sam da budem kao Novak, to me je skoro uništilo": Bolna ispovest Marka Đokovića: Srećom, moj brat je uvek bio pored…

Sportal blic 20.04.2021
Nije lako biti brat svetski poznate ličnosti. Na prvi pogled je to "idealna situacija" - već je neko umesto vas odradio sve što treba, na vama je samo da ubirete plodove. Marko Đoković ima životnu priču koja takve stavove o porodicama poznatih… »

Vesti dana »