Povezane vesti

Ni Gvardiola ne simpatiše Superligu, spomenuo i Ajaks

Ni Gvardiola ne simpatiše Superligu, spomenuo i Ajaks

Sportske.net 20.04.2021
Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola nije oduševljeno reagovao na formiranje Evropske Superlige u kojem je najavljeno da će učestvovati i tim koji vodi. Lider Premijer lige je jedan od šest engleskih klubova koji su među osnivačima novog… »
Gvardiola oštar prema superligi i UEFA: Volim da budem deo Sitija, ali imam svoje mišljenje

Gvardiola oštar prema superligi i UEFA: Volim da budem deo Sitija, ali imam svoje mišljenje

Večernje novosti 20.04.2021
Počeo ja špasnki stručnjak u šaljivom tonu da malo opusti napetu atmosferu koja vlada danima zbog svega što se dešava u fudbalu. - Čast mi je prvo da mogu da govorim u ime Sitija. Dobar sam portparol. Mi menadžeri razgovaramo šest puta nedeljno… »
Gvardiola i po Uefi i po Superligi: Sport nije sport ako ne možeš da izgubiš

Gvardiola i po Uefi i po Superligi: Sport nije sport ako ne možeš da izgubiš

Mozzart sport 20.04.2021
Trener Sitija ipak skrenuo pažnju da u ratu UEFA, Premijer lige i klubova, svako gleda (samo) svoj interes. Kada su Đosepa Gvardiolu pitali šta misli o novoformiranoj Superligi kojoj je pristupio i klub čiji je trener - Mančester Siti - španski… »
Gvardiola prekinuo ćutanje i kritikovao Superligu

Gvardiola prekinuo ćutanje i kritikovao Superligu

Nova 20.04.2021
Pep Gvardiola je na sjajan način izložio zbog čega mu se ne dopada ideja o Superligi koju je formiralo 12 evropskih timova, među kojima je i Mančester siti. Pred meč sa Aston Vilom, koji se igra ovog četvrtka, Gvardiola je otkrio šta misli o… »

Vesti dana »