Povezane vesti

Bakir izazvao haos: “Od mene metak može dobiti samo ko mi pušku uvali”

Bakir izazvao haos: “Od mene metak može dobiti samo ko mi pušku uvali”

Vesti online 20.04.2021
Izjava predsednika Stranke demokratske akcije (SDA) Bakira Izetbegovića da bi u slučaju novog ratnog sukoba bio “spreman da stane pred ljude”, izazvala je veliki broj reakcija na portalima i društvenim mrežama. Izetbegović je, govoreći o… »
Dodik žestoko odgovorio Izetbegoviću: "Kada ga vidim, prostački ću ga staviti tamo gde je nekad bio"

Dodik žestoko odgovorio Izetbegoviću: "Kada ga vidim, prostački ću ga staviti tamo gde je nekad bio"

Blic 20.04.2021
Predsednik SNSD Milorad Dodik poručio je da današnje izjave Bakira Izetbegovića prevazilaze sve što je do sada rečeno. Dodik je ocenio da izjave lidera SDA predstavljaju stavljanje etikete genocida čitavom jednom narodu i da je to apsolutno… »
Dodik žestoko odgovorio izetbegoviću: "Kada ga sretnem - imaću šta da mu kažem!"

Dodik žestoko odgovorio izetbegoviću: "Kada ga sretnem - imaću šta da mu kažem!"

Večernje novosti 20.04.2021
Dodik je ocenio da izjave lidera SDA predstavljaju stavljanje etikete genocida čitavom jednom narodu i da je to apsolutno neprihvatljivo. – A ja ću, kada ga sretnem, imati šta da mu kažem. Ono naše prostački ću mu reći, staviću ga tamo gde je… »
Izetbegović: Spreman sam da stanem ispred ljudi ako bude novog rata u BiH

Izetbegović: Spreman sam da stanem ispred ljudi ako bude novog rata u BiH

Sputnik 20.04.2021
Lider SDA Bakir Izetbegović izjavio je da je spreman da stane ispred ljudi ako bude rata i da bi radije umro nego dopustio da, kako navodi, genocidaši zavladaju delom Bosne i Hercegovine. Izetbegović je izjavio da su njegovom ocu Aliji prebacivali kada… »
Od mene metak može dobiti samo ko mi pušku uvali

Od mene metak može dobiti samo ko mi pušku uvali

Politika 20.04.2021
SARAJEVO - Izjava predsednika Stranke demokratske akcije (SDA) Bakira Izetbegovića da bi u slučaju novog ratnog sukoba bio „spreman da stane pred ljude”, izazvala je veliki broj reakcija na portalima i društvenim mrežama, piše portal Aldžazire… »
Izetbegović: Spreman sam da stanem ispred ljudi ako bude rata u BiH

Izetbegović: Spreman sam da stanem ispred ljudi ako bude rata u BiH

N1 Info 20.04.2021
Lider Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović izjavio je da je spreman da "stane ispred ljudi" ako bude novog rata u Bosni i Hercegovini. Izetbegović je izjavio da su njegovom ocu, Aliji, prebacivali kada je rekao da neće biti rata, a onda… »
Oglasio se i Izetbegović: Radije bih umro nego…

Oglasio se i Izetbegović: Radije bih umro nego…

Vesti online 20.04.2021
Lider bošnjačke SDA Bakir Izetbegović izjavio je da bi radije umro nego da, kako je naveo, “genocidaši” zavladaju delom BiH. Izetbegović je u intervjuu za sarajevski kanal O, koji najavljuje portal sarajevskog Oslobođenja, rekao da je spreman da… »
Zapaljive izjave Bakira Izetbegovića: "Ako bude rata, spreman sam da stanem ispred ljudi"

Zapaljive izjave Bakira Izetbegovića: "Ako bude rata, spreman sam da stanem ispred ljudi"

Večernje novosti 20.04.2021
Izetbegović je izjavio da su njegovom ocu, Aliji, prebacivali kada je rekao da neće biti rata, a onda je bilo rata. – Ja to izgovoriti neću. Jer ne zavisi to ni od Alije, ni od Bakira – rekao je Izetegović u intervjuu za sarajevski O kanal… »
Nakon izjava Izetbegovića o ratu: ‘Ničija majka zbog mene neće zaplakati’

Nakon izjava Izetbegovića o ratu: ‘Ničija majka zbog mene neće zaplakati’

Al Jazeera 20.04.2021
Izjava predsjednika SDA da je spreman stati pred ljude u slučaju rata, izazvala je mnogo reakcija, od ismijavanja do osuda. Izjava predsjednika Stranke demokratske akcije Bakira Izetbegovića da bi u slučaju novog ratnog sukoba bio “spreman stati pred… »
Izetbegović nastavlja da pali Balkan "Ako bude rata, spreman sam stati ispred ljudi" (video)

Izetbegović nastavlja da pali Balkan "Ako bude rata, spreman sam stati ispred ljudi" (video)

Blic 20.04.2021
Lider SDA Bakir Izetbegović nastavio je sa zapaljivim izjavama. Ovaj put je poručio da je spreman stati ispred ljudi, ukoliko bude rata! Izetbegović je izjavio da su njegovom ocu, Aliji, prebacivali kada je rekao da neće biti rata, a onda je bilo… »

Vesti dana »