Povezane vesti
Na Kosovu još 14 preminulih od korone
Radio 021 20.04.2021
Tokom poslednja 24 sata od infekcije koronavirusom na Kosovu je preminulo 14 osoba, čime je ukupan broj preminulih od početka epidemije povećan na 2.100. Testirano je ukupno 3.090 uzoraka, od kojih su 442 pozitivna na koronavirus. Tokom poslednja 24 sata… »
Borski okrug: Još 31 osoba pozitivna na korona virus
Danas 20.04.2021
Virus korona potvrđen je kod još dve osobe u opštini Kladovo i prema izveštaju tamošnjeg Zdravstvenog centra, tri bolesnika su se oporavila od virusne infekcije pa je aktivno pozitivno 40 osoba. U kladovskoj opštini je od početka epidemije korona virusom… »
U Pčinjskom okrugu još 87 zaraženih, u Vranju 37
RTV 20.04.2021
VRANJE - Prema poslednjim podacima Gradskog štaba za vanredne situacije u Vranju, od 377 uzoraka iz Pčinjskog okruga, 87 je pozitivnih na korona mvirus. Od tog broja, 37 je iz Vranja, objavljeno je na sajtu Grada Vranja. Još 11 zaraženih je iz Vladičinog… »
Vesti dana »
Prelevmani na mleko u prahu ponovo na snazi: Šta to znači za uvoznike, a šta za mlekare - sve o novim pravilima igre na srpskom tržištu
Kurir pre 3 satajoš 22 povezane
Sindikati GSP "Beograd": Šapić izneo netačne podatke o broju novih vozila i vozača
Insajder pre 2 satajoš 32 povezane
Tajani smiruje strasti: Odluka SAD o carinama neće bitno uticati na italijanski izvoz
Politika pre 5 minutajoš 45 povezanih
Obradović hvali Nvoru i Davidovca, u finalu nema preferenci: "Mislim samo na nas"
Sportske.net pre 50 minutajoš 39 povezanih




