Povezane vesti

Bakir ne obećava da neće biti rata: ''Radije bih umro nego dopustio da genocidaši zavladaju delom BiH''

Bakir ne obećava da neće biti rata: ''Radije bih umro nego dopustio da genocidaši zavladaju delom BiH''

Pravda 20.04.2021
Predsednik SDA Bakir Izetbegović rekao je za kanal O da ne može reći da neće biti rata i da bi "radije danas umro nego dopustio da genocidaši zavladaju delom BiH". - Mome ocu su prebacivali kada je kazao "mirno spavajte, neće biti rata". Onda je… »
„Spreman sam da stanem ispred ljudi ako bude rata u BiH“

„Spreman sam da stanem ispred ljudi ako bude rata u BiH“

Nova 20.04.2021
Lider Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović izjavio je da je spreman da "stane ispred ljudi" ako bude novog rata u Bosni i Hercegovini. Izetbegović je izjavio da su njegovom ocu, Aliji, prebacivali kada je rekao da neće biti rata, a onda… »
Izetbegović ismejan zbog ratnohuškačkih izjava

Izetbegović ismejan zbog ratnohuškačkih izjava

Dnevnik 20.04.2021
SARAJEVO: Izjava predsednika Stranke demokratske akcije (SDA) Bakira Izetbegovića da bi u slučaju novog ratnog sukoba bio “spreman da stane pred ljude", izazvala je veliki broj reakcija na portalima i društvenim mrežama, piše portal Aldžazire… »
Izetbegović: Spreman sam da stanem ispred ljudi ako bude novog rata u BiH

Izetbegović: Spreman sam da stanem ispred ljudi ako bude novog rata u BiH

Danas 20.04.2021
Lider Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović izjavio je da je spreman da stane ispred ljudi, ako bude novog rata u Bosni i Hercegovini. Izetbegović je izjavio da su njegovom ocu, Aliji, prebacivali kada je rekao da neće biti rata, a onda se… »

Vesti dana »