Povezane vesti

Krajinović razbio Milojevića, trojica Srba u četvrtfinalu

Krajinović razbio Milojevića, trojica Srba u četvrtfinalu

Nova 21.04.2021
Ove srede je na programu treći dan Serbia Opena, a čak četiri srpska tenisera će odigrati mečeve. Program je pobedom otvorio Miomir Kecmanović protiv Artura Rinderneha od 12.10 i pobedio 6:3, 3:6, 6:3, a nakon njega pobedio je i Đoković u dva seta… »
Kecmanović u četvrtfinalu turnira u Beogradu

Kecmanović u četvrtfinalu turnira u Beogradu

Radio 021 21.04.2021
Miomir Kecmanović plasirao se u četvrtfinale turnira u Beogradu pobedivši Francuza Artura Rinderneha sa 2:1 u setovima. Kecmanović je dobro počeo i osvojio prvi set rezultatom 6:3. U drugom setu Francuz je zaigrao fantastično i poveo sa 5:0 u… »
Kecmanović u četvrtfinalu Srbija opena! Miomir čeka Novaka u narednoj rundi!

Kecmanović u četvrtfinalu Srbija opena! Miomir čeka Novaka u narednoj rundi!

Hot sport 21.04.2021
Srpski teniser Miomir Kecmanović izborio je plasman u četvrtfinale na Srbija openu. Miomir je u meču osmine finala, pobedio 129. igrača sveta, Francuza Artura Rinderkneša sa 6:3, 3:6, 6:3. U četvrtfinalu će igrati sa pobednikom meča Novaka… »
Kecmanović u četvrtfinalu turnira u Beogradu

Kecmanović u četvrtfinalu turnira u Beogradu

Dnevnik 21.04.2021
BEOGRAD: Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Beogradu, pošto je danas u drugom kolu pobedio Francuza Artura Rinderkneša u tri seta, 6:3, 3:6 i 6:3. Kecmanović je u njihovom prvom duelu do pobede došao posle sat… »
Kecmanović rezervisao srpski derbi, Francuz pružio jak otpor

Kecmanović rezervisao srpski derbi, Francuz pružio jak otpor

Sportske.net 21.04.2021
Mladi srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u četvrtfinale Serbia opena pošto je u osmini finala savladao 129. igrača na svetu Artura Rinderneha rezultatom 6:3, 3:6, 6:3. Prvi set obilovao je brejkovima na obe strane, a zahvaljujući jednom… »
Kecmanović prvi četvrtfinalista ATP turnira u Beogradu

Kecmanović prvi četvrtfinalista ATP turnira u Beogradu

Danas 21.04.2021
Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se danas u četvrtfinale ATP turnira u Beogradu. Kecmanović je u drugom kolu pobedio Artura Rinderkneha iz Francuske sa 2:1 u setovima (6:3, 3:6, 6:3). Meč je trajao sat i 43 minuta, a Kecmanović je prvi… »
Čeka se još Novak: Kecmanović slavio protiv Francuza u Beogradu

Čeka se još Novak: Kecmanović slavio protiv Francuza u Beogradu

Večernje novosti 21.04.2021
U borbi za plasman u polufinale Kecmanović će igrati sa pobednikom duela Novaka Đokovića i Sunvu Kvona. Miomir Kecmanović je do pobede nad Francuzom došao posle sat i 43 minuta igre pune obrta na obe strane. Kecmanović je dobro ušao u meč i već… »
Kecmanović slavio u drami, čeka Novaka ili Kvona

Kecmanović slavio u drami, čeka Novaka ili Kvona

Nova 21.04.2021
Miomir Kecmanović je posle drame uspeo da savlada Artura Rinderkneka sa 6:3, 3:6, 6:3 i plasira se u treće kolo Serbia Opena. U ovoj deonici bi mogao da ima najteži mogući zadatak jer bi mogao da se nameri na najboljeg tenisera sveta. Pre toga je… »
Serbia open: Đoković kreće po trofej, Krajinoviću na crtu staje Milojević

Serbia open: Đoković kreće po trofej, Krajinoviću na crtu staje Milojević

Mozzart sport 21.04.2021
Biće danas dobrog tenisa u srpskoj prestonici. Vratio se Beograd na tenisku mapu, a trećeg dana turnira će se na terenima podno zidina Kalemegdana pojaviti četiri srpska predstavnika. Novak Đoković, dvostruki šampion Serbia opena, na teren će u… »
Gde možete da gledate uživo prvi meč Novaka na Serbia Openu

Gde možete da gledate uživo prvi meč Novaka na Serbia Openu

Nova 21.04.2021
Novak Đoković ove srede igra meč drugog kola Serbia Open turnira protiv Kvuna Sunvua iz Južne Koreje. Srpski teniser igra drugi meč dana na centralnom terenu nakon meča Artura Rinderkeka i Miomira Kecmanovića. Đoković neće početi svoj meč pre… »
Nastavlja se Serbia Open: Nole izlazi na teren, sve spremno za srpski derbi

Nastavlja se Serbia Open: Nole izlazi na teren, sve spremno za srpski derbi

Vesti online 21.04.2021
Organizatori Srbija opena objavili su raspored trećeg dana turnira u kom će se uključiti i najbolji teniser sveta Novak Đoković. Prvi nosilac će igrati protiv tenisera iz Južne Koreje Sun-vu Kvona, a taj meč je drugi po rasporedu i ne očekuje se… »
Đere razočaran nakon eliminacije sa Serbia opena: Loše se osećam, nisam navikao da igram u Beogradu, imao sam pritisak zbog…

Đere razočaran nakon eliminacije sa Serbia opena: Loše se osećam, nisam navikao da igram u Beogradu, imao sam pritisak zbog…

Večernje novosti 21.04.2021
Trenutno 49. igrač sveta bio je razočaran posle meča sa 98. reketom planete. Naglasio je da je bez ikakve potrebe osećao strah. - Jako se loše osećam, razočaran sam izdanjem ovde. Nešto se desilo u glavi pred meč, osećao sam pritisak bez… »
Đoković kreće po titulu

Đoković kreće po titulu

Danas 21.04.2021
Četvorica srpskih tenisera na terenu trećeg dana ATP 250 turnira u Beogradu Čak četvorica srpskih tenisera danas bi trebalo da igraju mečeve drugog kola ATP turnira iz kategorije 250 u Beogradu, od čega trio već ima jedan nastup na terenima TC… »
Novak danas na beogradskoj šljaci! Đoković protiv nesuđenog fudbalera čija je sestra bivša misica, evo gde i kad možete…

Novak danas na beogradskoj šljaci! Đoković protiv nesuđenog fudbalera čija je sestra bivša misica, evo gde i kad možete…

Sportal blic 21.04.2021
Najbolji teniser sveta se nalazi u Beogradu, gde će pokušati da po treći put u karijeri osvoji turnir iz serije 250. Posle devet godina, ponovo se "Serbia open" igra na terenima na Dorćolu, a Đoković je kao prvi nosilac slobodan na startu, dok će… »
Loše se osećam, razočaran sam! Na Beograd nisam navikao: Srpski teniser ljut na sebe - nisam bio u stanju da 4 ubacim...

Loše se osećam, razočaran sam! Na Beograd nisam navikao: Srpski teniser ljut na sebe - nisam bio u stanju da 4 ubacim...

Mondo 21.04.2021
Jako mu je teško pao poraz. Jako mu je teško pao poraz. Srpski teniser Laslo Đere rekao je da je razočaran eliminacijom u prvom kolu ATP turnira u Beogradu i dodao da je osećao pritisak i strah bez potrebe. "Jako se loše osećam, razočaran sam… »
Kecmanović o sledećem rivalu: Nikad ga nisam gledao

Kecmanović o sledećem rivalu: Nikad ga nisam gledao

Nova 21.04.2021
Srpski teniser Miomir Kecmanović uspeo je da se plasira u narednu rundu Serbia Opena pošto je savladao Fakunda Bagnisa iz Argentine sa 2-0, 7:6(5), 7:6(4). U osmini finala protivnik Kecmanoviću biće kvalifikant Artur Rinderneh iz Francuske. „Do sada… »
Došlo vreme, evo kada Novak izlazi na teren

Došlo vreme, evo kada Novak izlazi na teren

Sportske.net 21.04.2021
Danas je kiša remetila organizatore, pa je tako Kecmanović morao da sačeka kako bi završio posao u prvom kolu protiv Bagnisa, a nadamo se da će sutra biti drugačija situacija. Poznato je i kada ćemo gledati Novaka Đokovića u sutrašnjem meču… »
Đere: Nešto mi se pred meč desilo u glavi, osećao sam strah

Đere: Nešto mi se pred meč desilo u glavi, osećao sam strah

Nova 21.04.2021
Srpski teniser Laslo Đere rekao je da je razočaran eliminacijom u prvom kolu ATP turnira u Beogradu i dodao da je osećao pritisak i strah bez potrebe. „Jako se loše osećam, razočaran sam izdanjem ovde. Nešto se desilo u glavi pred meč, osećao… »
Krenuo: , pa stao! Srbin ispao od malo poznatog kvalifikanta usred Beograda

Krenuo: , pa stao! Srbin ispao od malo poznatog kvalifikanta usred Beograda

Sportal blic 20.04.2021
Srpski teniser Laslo Đere završio je učešće na Srbija openu porazom od Đanluke Magera. Italijan je slavio sa 6:4, 6:3 posle nešto malo više od sat i po vremena igre i tako se “osvetio” Laslu za onaj poraz u Milanu 2018. godine. Đere je… »
Đere poražen u prvom kolu turnira u Beogradu

Đere poražen u prvom kolu turnira u Beogradu

Danas 20.04.2021
Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da se plasira u drugo kolo ATP turnira u Beogradu pošto je večeras izgubio od italijanskog igrača Đanluke Magera sa 4:6, 3:6. Đere, koji je 49. teniser sveta, poražen je od 98. igrača na ATP listi za sat i 33… »
Kecmanović u drugom kolu Srbija opena

Kecmanović u drugom kolu Srbija opena

Danas 20.04.2021
Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se danas u drugo kolo ATP turnira u Beogradu, pošto je pobedio Argentinca Fakunda Banjisa sa 7:6, 7:6. Meč Kecmanovića i Banjisa, 47. i 102. tenisera sveta trajao je dva sata i četiri minuta. Kecmanović je… »

Vesti dana »