Povezane vesti
Zaharova: Protjerivanje odgovor na agresivnost Praga
Al Jazeera 21.04.2021
Češke vlasti protjerale su 18 ruskih diplomata za koje tvrde da su bili umiješani u operaciju ruske vojne obaveštajne službe 2014. godine. Glasnogovornica ruskog Ministarstva vanjskih poslova Marija Zaharova ocijenila je u utorak kako je… »
"Odgovor na neprijateljske akcije Praga": Zaharova o proterivanju čeških diplomata iz Rusije
Blic 21.04.2021
Portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova ocenila je danas da je proterivanje čeških diplomata iz Rusije adekvatan odgovor na "agresivne i neprijateljske akcije Praga". - Opisala bih akcije Češke Republike kao agresivne i… »
Vesti dana »

(Foto, video) policija prikazala akustične uređaje Dačić: Policija koristi samo zvučna sredstva za upozorenja
Dnevnik pre 3 satajoš 30 povezanih

Prikazane fotografije zvučnog topa; Dačić u novom pokušaju gašenja požara
Al Jazeera pre 32 minutajoš 22 povezane

BLOG UŽIVO „RTS kao saučesnik, želimo da se čuje naš glas”: Prosvetari, studenti i đaci protestovali ispred javnog servisa
Nova pre 32 minutajoš 28 povezanih

Danas: Žandarm tvrdi da je više zvučnih topova bilo raspoređeno u subotu na protestu u Beogradu
Beta pre 7 satijoš 14 povezanih

Sada je sve poznato: Evo gde i kada je sahrana Andrije Delibašića
Večernje novosti pre 56 minutajoš 48 povezanih