Povezane vesti

Roberto De Zerbi poručuje: ‘Ne želim da vodim tim protiv Milana! U nedelju je izvršen državni udar ‘

Roberto De Zerbi poručuje: ‘Ne želim da vodim tim protiv Milana! U nedelju je izvršen državni udar ‘

Hot sport 21.04.2021
Trener Sasuola je razočaran! Šef stručnog štaba Sasuola Roberto De Zerbi je istakao da ne želi da nastupi protiv Milana. Stručnjak je besan zbog odluke tri kluba iz njegove države da učestvuju u ‘Superligi’. De Zerbi je rekao da potez Milana… »
Sa milanom neću da imam ništa! Neka me nateraju: Igraće večeras samo pod jednim uslovom na San Siru!

Sa milanom neću da imam ništa! Neka me nateraju: Igraće večeras samo pod jednim uslovom na San Siru!

Mondo 21.04.2021
"To je kao da sin radnika ne može da sanja da postane hirurg, advokat ili lekar". "To je kao da sin radnika ne može da sanja da postane hirurg, advokat ili lekar". Trener fudbalera Sasuola Roberto de Zerbi izjavio je danas da ne želi da igra protiv… »
Ne žele da igraju protiv Milana: Trener Sasuola - na fudbal je izvršen državni udar

Ne žele da igraju protiv Milana: Trener Sasuola - na fudbal je izvršen državni udar

Večernje novosti 20.04.2021
"Mali" klubovi kivni su na one "velike" koji žele da se odvoje u ligi samo za sebe, a jedan od do sada najbesnijih jeste trener Sasuola Roberto de Zerbi. On je izjavio da ne želi da igra za vikend protiv Milana. - Ne želim da igram protiv Milana jer su… »

Vesti dana »