Povezane vesti
Znatno smanjen broj kovid pacijenata u Novom Sadu
Radio 021 21.04.2021
Znatno je smanjen broj kovid pacijenata na lečenju u Novom Sadu. Dok ih je juče bilo 360, danas ih je 13 manje, odnosno u zdravstvenim ustanovama se trenutno leči njih 347. Na respiratorima je 30 osoba pozitivnih na kovid, dok ih je juče bilo troje više… »
Broj kovid pacijenata u novosadskim bolnicama i dalje u padu
Moj Novi Sad 21.04.2021
U bolnicama na teritoriji Grada Novog Sada trenutno se od korona virusa leči 347 osoba, dok se na respiratoru nalazi 30 pacijenata, troje manje nego prethodnog dana. U Kliničkom centru Vojvodine od Kovida-19 leči se 260 osoba, 10 manje nego juče, a na… »
U Novom Sadu hospitalizovano 347 osoba zbog korone
Dnevnik 21.04.2021
U novosadskim bolnicama se trenutno od posledica koronavirusa leči 347 pacijenata. U Kliničkom centru Vojvodine od kovid-19 leči se 260 pacijenata, a njih 23 je na mehaničkoj ventilaciji. U Institutu za plućne bolesti Vojvodine u Sremskoj Kamenici od… »
Vesti dana »
Zbog snega u opštini Ivanjica oko 1.000 potrošača bez struje
Serbian News Media pre 2 satajoš 33 povezane
Obilne snežne padavine u Zlatiborskom okrugu, kritično u Sjenici i Prijepolju
RTV pre 3 satajoš 35 povezanih
Amerika razmatra napad na Iran! Isplivali šokantni detalji razgovora, ovo je jedna od opcija
Telegraf pre 32 minutajoš 52 povezane
(Poluvreme) Srbija se muči protiv Holandije: Delfini gube na poluvremenu!
Hot sport pre 32 minutajoš 38 povezanih




