Povezane vesti

Rašković Ivić: Palma me je zvao 15 puta, blokirala sam ga

Rašković Ivić: Palma me je zvao 15 puta, blokirala sam ga

Radio 021 21.04.2021
Potpredsednica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić izjavila je danas da ju je predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma "zvao 15 puta, a možda i više", nakon što je rekla da bi vlada trebalo da odmah padne pošto su iznete optužbe da su… »
Rašković Ivić: Marković me zvao 15 puta, blokirala sam ga

Rašković Ivić: Marković me zvao 15 puta, blokirala sam ga

Nova 21.04.2021
Politikolog Boban Stojanović i potpredsednica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić bili su gosti emisije "Među nama" koja se emituje na televiziji Nova S. Rašković Ivić je tom prilikom zjavila da ju je predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković… »
Ružić: Optužbe protiv Markovića „ružna tema“, nadležni da rade svoj posao

Ružić: Optužbe protiv Markovića „ružna tema“, nadležni da rade svoj posao

N1 Info 21.04.2021
Potpredsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) i ministar prosvete Branko Ružić izjavio je danas povodom optužbi na račun Dragana Markovića Palme da "privatno, mentalno i psihološki" nije u poziciji da komentariše "jednu tako odurno ružnu temu… »
Ružić o optužbama protiv Palme: Nadležni da rade svoj posao

Ružić o optužbama protiv Palme: Nadležni da rade svoj posao

Nova 21.04.2021
Potpredsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) i ministar prosvete Branko Ružić izjavio je danas povodom optužbi na račun Dragana Markovića Palme da "privatno, mentalno i psihološki" nije u poziciji da komentariše "jednu tako odurno ružnu temu… »
Dačić: Nikada nisam bio na tim tajnim žurkama, policija prati svaki moj korak

Dačić: Nikada nisam bio na tim tajnim žurkama, policija prati svaki moj korak

Danas 21.04.2021
Predsednik Skupštine Srbije o "žurkama u Jagodini" i međustranačkom dijalogu Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić izjavio je danas povodom navoda da je bio jedan od učesnika „tajnih žurki“ u Jagodini da je on uvek pod prismotrom policije… »
Dačić: Nisam prisustvovao tajnim žurkama

Dačić: Nisam prisustvovao tajnim žurkama

Nova 21.04.2021
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić izjavio je povodom navoda da je bio jedan od učesnika "tajnih žurki" u Jagodini da je on uvek pod prismotrom policije, pa je svaki njegov odlazak i u taj grad zabeležen. „Ja sam već 13 god pod prismotrom… »
Dačić: Nisam prisustvovao tajnim žurkama, svaki moj dolazak u Jagodinu zabeležen

Dačić: Nisam prisustvovao tajnim žurkama, svaki moj dolazak u Jagodinu zabeležen

N1 Info 21.04.2021
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić izjavio je povodom navoda da je bio jedan od učesnika "tajnih žurki" u Jagodini da je on uvek pod prismotrom policije, pa je svaki njegov odlazak i u taj grad zabeležen. „Ja sam već 13 god pod prismotrom… »

Vesti dana »