Povezane vesti

Vlasnik Liverpula uputio izvinjenje: ‘Ovaj projekat nikada nije ni trebalo da ostane na snazi bez podrške navijača’

Vlasnik Liverpula uputio izvinjenje: ‘Ovaj projekat nikada nije ni trebalo da ostane na snazi bez podrške navijača’

Hot sport 21.04.2021
Slavni klub je odustao od učešća u novom takmičenju! Prvi čovek Liverpula Džon Henri se izvinio navijačima i ekipi zbog situacije sa ‘Superligom’. Liverpul je napustio takmičenje nakon samo 48 sati. Navijači su imali glavni utucaj na odluku… »
Vlasnik Liverpula: Kajem se što sam “uvukao” klub u Superligu

Vlasnik Liverpula: Kajem se što sam “uvukao” klub u Superligu

Vesti online 21.04.2021
Vlasnik Liverpul Džon Henri izvinio se danas navijačima, fudbalerima i treneru Jirgenu Klopu zbog odluke da klub učestvuje u osnivanju evropske Superlige. – Želim da se izvinim svim navijačima i poštovaocima Liverpula za uznemirenje koje sam… »
Vlasnik Liverpula cvili - oprostite, ja sam jedini krivac! Ponizno izvinjenje navijačima, timu, hoće li proći?

Vlasnik Liverpula cvili - oprostite, ja sam jedini krivac! Ponizno izvinjenje navijačima, timu, hoće li proći?

Mondo 21.04.2021
Poverenje je odavno već narušeno, može li se povratiti? Poverenje je odavno već narušeno, može li se povratiti? Ne smiruje se uopšte haos u Engleskoj posle propasti Superlige. Osetili su biznismeni bes navijača, a Amerikanci su shvatili koliko… »
Emotivno obraćanje, vlasnik Liverpula se izvinio navijačima

Emotivno obraćanje, vlasnik Liverpula se izvinio navijačima

Sportske.net 21.04.2021
Vlasnik Liverpula Džon Henri izvinio se danas navijačima tog fudbalskog kluba i naveo da je bez njih nemoguć projekat Superlige Evrope. "Želim da se izvinim svim navijačima Liverpula na problemima koje sam izazvao u poslednjih 48 sati. Ovaj projekat… »

Vesti dana »