Povezane vesti

Predrag Mijatović: Velika pobeda UEFA i fudbala

Predrag Mijatović: Velika pobeda UEFA i fudbala

Mozzart sport 21.04.2021
"Fudbal je veliki jer ne pripada samo velikima. Klubovi koji su imali ideju da formiraju Superligu dobro su proanalizirali (skoro) sve pravne mogućnosti, ali su zaboravili su osnovno- navijače, fudbalere i trenere..." Legendarni fudbaler i svojevremeno… »
I Mijatović slavi - Ovo je velika pobeda fudbala: Usprotivio se i Real Madridu - već deset godina se priča o tome!

I Mijatović slavi - Ovo je velika pobeda fudbala: Usprotivio se i Real Madridu - već deset godina se priča o tome!

Mondo 21.04.2021
Legendarni as Partizana i Reala je, naravno, na strani sporta. Legendarni as Partizana i Reala je, naravno, na strani sporta Legenda jugoslovenskog, crnogorskog i svetskog fudbala Predrag Mijatović jedan je od brojnih sportista kome je drago što nije… »
Mijatović: Velika pobeda UEFA, velikani misle samo o sebi

Mijatović: Velika pobeda UEFA, velikani misle samo o sebi

Nova 21.04.2021
"Ovo je velika pobeda UEFA, pobeda fudbala, jer fudbal treba da pripada svima", izjavio je Predrag Mijatović nakon što je i definitvno propao projekat 12 bogatih klubova o formiranju evropske Superlige. „Ta ideja je postojala već desetak godina, gde… »
Mijatović: Pobeda fudbala i UEFA, jer fudbal pripada svima

Mijatović: Pobeda fudbala i UEFA, jer fudbal pripada svima

Sportski žurnal 21.04.2021
Ta ideja je postojala već desetak godina, gde veliki žele da razmišljaju samo o sebi. - Ovo je velika pobeda UEFA, pobeda fudbala, jer fudbal treba da pripada svima - izjavio je Predrag Mijatović za televiziju K1 nakon što je i definitvno propao… »
Mijat: ''Velika pobeda UEFA, Čeferin je moj prijatelj!'' Gde je Real pogrešio?

Mijat: ''Velika pobeda UEFA, Čeferin je moj prijatelj!'' Gde je Real pogrešio?

Sportske.net 21.04.2021
Proslavljeni fudbaler Predrag Mijatović, legenda Partizana i Real Madrida, jutros je u Jutarnjem programu TV K1 govorio o krahu evropske Superlige. Iako su mnogi bili iznenađeni sinoćnjim veleobrtom, on ističe da je tako nešto i očekivao. ''Ja sam… »

Vesti dana »