Povezane vesti

Objavljen datum sahrane preminule Zvezde Granda: Porodica se oglasila i oprostila od Momira Lukovca!

Objavljen datum sahrane preminule Zvezde Granda: Porodica se oglasila i oprostila od Momira Lukovca!

Mondo 21.04.2021
Sahrana će, zbog situacije sa korona virusom, biti održana u najužem krugu. Sahrana će, zbog situacije sa korona virusom, biti održana u najužem krugu. Momir Lukovac (24), učesnik popularnog takmičenja "Zvezde Granda" tragično je preminuo u… »
Zvezda Granda će biti sahranjena sutra u 14 časova,: majka, otac i sestre: "Napustio si nas u cvetu mladosti"

Zvezda Granda će biti sahranjena sutra u 14 časova,: majka, otac i sestre: "Napustio si nas u cvetu mladosti"

Blic 21.04.2021
Momir Lukovac (24), učesnik popularnog takmičenja "Zvezde Granda" tragično je preminuo u utorak uveče. Sahrana pevača koji nas je prerano napustio biće održana 22. 04. u 14 časova na groblju Šabov krug u Martinićima, piše na umrlici. Zbog… »
Objavljeno mesto i vreme sahrane Momira Lukovca

Objavljeno mesto i vreme sahrane Momira Lukovca

Nova 21.04.2021
Pevač Momir Lukovac iz Podgorice, koji je sinoć preminuo u 24. godini, biće sahranjen sutra, 22. aprila, u 14 časova na groblju Šabov krug u Martinićima. Inače, kako je portal Nova.rs već objavio, dvadesetčetvorogodišnji Momir Lukovac, navodno… »
TUGA! Jelena Karleuša je OVAKO HVALILA Momira Lukovca! (VIDEO)

TUGA! Jelena Karleuša je OVAKO HVALILA Momira Lukovca! (VIDEO)

Svet & Skandal 21.04.2021
Takmičar „Zvezde Granda“ Momir Lukovac iz Podgorice, tragično je preminuo u 24. godini, poslednji takmičarski nastup pred kamerama imao je krajem januara, kada je pevao pesme Saše Matića „Prokleta je violina“ i Ace Lukasa „Da me je ona… »
Svi smo u šoku, ovo je druga tragedija u samo dva dana: Oglasio se Grand povodom smrti Momira Lukovca

Svi smo u šoku, ovo je druga tragedija u samo dva dana: Oglasio se Grand povodom smrti Momira Lukovca

Mondo 21.04.2021
Mili izazio saučešće porodici i prijateljima. Mili izazio saučešće porodici i prijateljima. Smrt mladog pevača Momira Lukovca (24) iz Podgorice, koji je bio učesnik takmičenja "Zvezde Granda", potresla je njegove kolege, ali i produkciju Granda… »
"Jednog dana kada odem..." Preminuli takmičar "Zvezda Granda" poslednji nastup imao pre tri nedelje: Emocije izviru na sve…

"Jednog dana kada odem..." Preminuli takmičar "Zvezda Granda" poslednji nastup imao pre tri nedelje: Emocije izviru na sve…

Blic 21.04.2021
Mladi pevač Momir Lukovac (24), nekadašnji učesnik takmičenja za zvezdu "Granda", preminuo je u utorak uveče. On se poslednji put pojavio na sceni "Granda" krajem januara, i svojim šarmom i predivnim glasom osvojio je srca publike, dok je pre tri… »
Momir pre 3 nedelje pevao pesmu koja je slutila na tragediju? Jednog dana kada odem ja, ostaviću pesme svoje

Momir pre 3 nedelje pevao pesmu koja je slutila na tragediju? Jednog dana kada odem ja, ostaviću pesme svoje

Večernje novosti 21.04.2021
Podsetimo, poslednji put se pojavio na sceni "Zvezda Granda" krajem januara, a svojim šarmom i predivnim glasom osvojio je srca publike. Lukovac je tada izveo pesmu legendarnog pevača Tome Zdravkovića "Pesme moje", koja govori o čoveku koji se… »
Poslednja objava preminule zvezde granda: Snimak na kojem peva pesmu Saše Matića "Sad je kasno" tera suze na oči (video)

Poslednja objava preminule zvezde granda: Snimak na kojem peva pesmu Saše Matića "Sad je kasno" tera suze na oči (video)

Večernje novosti 21.04.2021
Imao je samo 24 godine, a ova tužna vest potresla je njegove kolege. Momirova koleginica i drugarica Krstinja Todorović izjavila je kako ništa nije ukazivalo na tragediju, kao i da je Momir nekoliko sati ranije snimao novu pesmu u studiju. Poslednja… »
Mili o smrti zvezde Granda: Bolno i nepravedno, potresen sam

Mili o smrti zvezde Granda: Bolno i nepravedno, potresen sam

Nova 21.04.2021
"Ovo su vremena kada tragedije dolaze iznenada, bolno, nepravedno, i to samo dva dana nakon što nas je napustio direktor fotografije Neša Mišković. U svoje ime i u ime svih zaposlenih u "Grandu", najiskrenije saučešće njegovoj porodici i… »
Momir Lukovac je za 4 dana trebalo da proslavi 25.: Rođendan Preminulom pevaču je bilo ponuđeno i da peva na slavlju kod…

Momir Lukovac je za 4 dana trebalo da proslavi 25.: Rođendan Preminulom pevaču je bilo ponuđeno i da peva na slavlju kod…

Blic 21.04.2021
Mladi pevač Momir Lukovac (24), učesnik takmičenja za zvezdu "Granda", preminuo je pod nerazjašnjenim okolnostima, a kolege, prijatelji skrhani su bolom zbog gubitka. Momir je, naime, privukao veliku pažnju svojim moćnim glasom, a tokom pregovora u… »
Oglasio se Mili povodom smrti svog kandidata Momira Lukovca: "Ovo su vremena kada tragedije dolaze iznenada, bolno, nepravedno"

Oglasio se Mili povodom smrti svog kandidata Momira Lukovca: "Ovo su vremena kada tragedije dolaze iznenada, bolno, nepravedno"

Prva 21.04.2021
Učesnik ovogodišnje sezone "Zvezda Granda", mladi pevač iz Podgorice, Momir Lukovac, sinoć je iznenada preminuo. Tužnu vest saopštilo je Udruženje estradnih umetnika Crne Gore, kao i njegove kolege iz takmičenja koje se se na društvenim mrežama… »
"U dva dana imali smo dve tragedije" - Oglasio se Mili povodom smrti Momira Lukovca: Jako sam potresen odlaskom mladog pevača

"U dva dana imali smo dve tragedije" - Oglasio se Mili povodom smrti Momira Lukovca: Jako sam potresen odlaskom mladog pevača

Večernje novosti 21.04.2021
Tim povodom oglasio se Aleksandar Milić Mili, novi direktor "Granda". On je istakao da su svi zaposeli veoma potreseni, s obzirom da im je pre dva dana preminuo i direktor fotografije, Neša Mišković. - Jako sam potresen odlaskom mladog Momira Lukavca… »

Vesti dana »