Povezane vesti

Ona tvrdi da joj je Dačić otac: Pogledajte kako izgleda Sonja iz Londona koja mu je poslala šokantno pismo (foto)

Ona tvrdi da joj je Dačić otac: Pogledajte kako izgleda Sonja iz Londona koja mu je poslala šokantno pismo (foto)

Mondo 21.04.2021
Šefa Skupštine Srbije Ivicu Dačića prilikom gostovanja u Jutarnjem programu zateklo je jedno nesvakidašnje iznenađenje. Šefa Skupštine Srbije Ivicu Dačića prilikom gostovanja u Jutarnjem programu zateklo je jedno nesvakidašnje iznenađenje… »
Ivica Dačić u šoku, javila se žena koja tvrdi da mu je ćerka: Priznajte mene i brata ili ću vas tužiti, moja majka…

Ivica Dačić u šoku, javila se žena koja tvrdi da mu je ćerka: Priznajte mene i brata ili ću vas tužiti, moja majka…

Blic 21.04.2021
Predsedniku Skupštine Srbije i Socijalističke partije Srbije Ivici Dačiću stigao je mejl navodne vanbračne, nepriznate ćerke. Mejl o navodno promenjenim porodičnim okolnostima šefa SPS pročitao je voditelj emisije u kojoj je Dačić gostovao… »
Evo šta tačno piše u pismu devojke koja tvdi da joj je Dačić otac: Sonja iz Londona besna, ovo traži od predsednika…

Evo šta tačno piše u pismu devojke koja tvdi da joj je Dačić otac: Sonja iz Londona besna, ovo traži od predsednika…

Večernje novosti 21.04.2021
Ivica Dačić u jutarnjem programu nije krio koliko ga je zateklo pismo koje je dobio iz Londona, devojke koja tvrdi da je baš on otac njoj i njenom bratu, te da ih je dobio u prvom braku s njihovom majkom od koje se, kako tvrdi devojka, nikada nije ni… »
"Poštovani gospodine Dačiću, ja sam Sonja, vaša ćerka" Šta piše u pismu devojke iz Londona koja tvrdi da joj je Dačić…

"Poštovani gospodine Dačiću, ja sam Sonja, vaša ćerka" Šta piše u pismu devojke iz Londona koja tvrdi da joj je Dačić…

Srbija danas 21.04.2021
Ona u pismu traži da Dačić prizna nju i njenog brata kao svoju decu, ali i da im plaća alimentaciju. Na mejl adresu Skupštine Srbije stigla je poruka od izvesne Sonje iz Londona koja tvrdi da joj je Ivica Dačić otac, sada je poznato i šta tačno… »
Ovo je Sonja koja tvrdi da je dačićeva ćerka: Šef Skupštine Srbije u šoku nakon što mu je stiglo pismo iz Londona

Ovo je Sonja koja tvrdi da je dačićeva ćerka: Šef Skupštine Srbije u šoku nakon što mu je stiglo pismo iz Londona

Večernje novosti 21.04.2021
I samog Dačića zatekla je sadržina pisma koje je elektronskom poštom stiglo na adresu Skupštine Srbije a u kojem izvesna Sonja iz Londona tvrdi da je nepriznata ćerka Ivice Dačića iz braka s njenom majkom od koje se nikada nije ni razveo… »
Dačić ima još jednu ćerku?! Šokantno otkriće u Jutarnjem, stiglo pismo iz Londona - zahteva od njega da prizna sve!

Dačić ima još jednu ćerku?! Šokantno otkriće u Jutarnjem, stiglo pismo iz Londona - zahteva od njega da prizna sve!

Mondo 21.04.2021
Devojka iz Londona u pismu tvrdi da je Dačić otac i njoj i njenom bratu. Devojka iz Londona u pismu tvrdi da je Dačić otac i njoj i njenom bratu. Šefa Skupštine Srbije Ivicu Dačića prilikom gostovanja u Jutarnjem programu zateklo je jedno… »
Kada je ovo čuo, Dačić umalo nije pao u nesvest! Šokantno saznanje - iz Londona stiglo pismo devojke koja tvrdi da joj je…

Kada je ovo čuo, Dačić umalo nije pao u nesvest! Šokantno saznanje - iz Londona stiglo pismo devojke koja tvrdi da joj je…

Srbija danas 21.04.2021
Devojka iz Londona u pismu tvrdi da je Dačić otac i njoj i njenom bratu a da ih je dobio u braku s njihovom majkom od koje se nikad nije razveo?! Šef Skupštine Srbije Ivica Dačić lako je mogao da padne u nesvest kada mu je na adresu parlamenta… »

Vesti dana »