Повезане вести
Да ли је Јелена Ленголд непожељна због критике СНС и Вучића
Нова 21.04.2021
Много више бих волела да је то последица некоординације и неорганизованости, каже Слађана Илић, чланица трочланог жирија на Награду "Мирослав Антић", о бури након што је Јелена Ленголд јавно посумњала да јој је књижевно… »
Ленголд о награди – цензура, жири неусаглашен, КЦ Нови Сад негира
Н1 Инфо 21.04.2021
Након што је књижевница Јелена Ленголд објавила да јој је крајем фебруара саопштено да је добитница награде "Мирослав Антић" да би потом та одлука била повучена, Културни центар Новог Сада, организатор манифестације, саопштио је… »
Ленголд: Звали су ме и честитали
Данас 21.04.2021
Након текста познате књижевнице да јој је прво саопштено да је добитница награде "Мирослав Антић" да би потом ова одлука била повучена Манифестација „Антићеви дани“ одложена је из чисто епидемиолошких мера, организатори нису ни… »
Ко (ни)је добио антићеву награду? Културни центар Новог Сада демантује Јелену Ленголд
Вечерње новости 21.04.2021
Чекање да се стекну пандемијски услови за овај празник поезије који, уз низ програма подразумева избор и уручење добитника награде "Мирослав Антић", јуче је песникиња Јелена Ленголд прекинула на друштвеним мрежама тврдњом да… »
Вести дана »
Дипломатски сусрети у Манили и нови пакет санкција ЕУ против Русије
Наслови.аи пре 29 минутајош 39 повезаних
Одобрено коришћење оперативних резерви евро дизела за стабилно снабдевање
Наслови.аи пре 28 минутајош 31 повезана
Влада донела уредбу за доделу 30.000 туристичких ваучера пензионерима у вредности од по 10.000 динара
Форбес пре 49 минутајош 25 повезаних
Временска прогноза за Србију: Сунчано преподне и најава падавина
Наслови.аи пре 28 минутајош 23 повезане
Најлошија производња струје на Ђердапу због суше, али ЕПС тврди - нема разлога за бригу, снабдевање енергијом стабилно
Блиц пре 2 сатајош 14 повезаних




