Povezane vesti

Podignuta optužnica za silovanje protiv nastavnika glume Miroslava Aleksića

Podignuta optužnica za silovanje protiv nastavnika glume Miroslava Aleksića

Slobodna Evropa 21.04.2021
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je 21. aprila optužnicu protiv profesora glume Miroslava Aleksića, potvrdila je za Radio Slobodna Evropa portparolka Višeg javnog tužilaštva Ivana Rakočević. Aleksić se tereti za izvršenje "dva… »
Podignuta optužnica protiv Mike Aleksića: Tereti se za dela silovanja i nedozvoljenih polnih radnji

Podignuta optužnica protiv Mike Aleksića: Tereti se za dela silovanja i nedozvoljenih polnih radnji

Telegraf 21.04.2021
O predlogu za produženje pritvora i potvrđivanju podnete optužnice odlučivaće Viši sud u Beogradu. Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je danas optužnicu protiv vlasnika škole glume Miroslava Mike Aleksića (68) zbog opravdane sumnje da je… »
Oglasila se Milena Radulović: Nisam se plašila, jer govorim istinu!

Oglasila se Milena Radulović: Nisam se plašila, jer govorim istinu!

Mondo 21.04.2021
Tužilaštvo je ranije danas podnelo optužnicu protiv beogradskog učitelja glume zbog silovanja i nedozvoljenih polnih radnji. Tužilaštvo je ranije danas podnelo optužnicu protiv beogradskog učitelja glume zbog silovanja i nedozvoljenih polnih… »
Aleksić optužen za devet krivičnih djela

Aleksić optužen za devet krivičnih djela

Al Jazeera 21.04.2021
Miroslava Aleksića prvo je prijavila glumica Milena Radulović, a nakon nje i druge djevojke. Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je danas optužnicu protiv vlasnika škole glume Miroslava Mike Aleksića (68) zbog sumnje da je silovao i polno… »
Otac Ive Ilinčić za "Blic": Zadovoljan sam optužnicom protiv Mike Aleksića, obavestio sam sve devojke, oduševljene su

Otac Ive Ilinčić za "Blic": Zadovoljan sam optužnicom protiv Mike Aleksića, obavestio sam sve devojke, oduševljene su

Blic 21.04.2021
Srđan Ilinčić, advokat i otac mlade glumice Ive Ilinčić od novinara “Blica” saznao je da je protiv Miroslava Mike Aleksića danas podignuta optužnica. Nije krio zadovoljstvo. - Iskreno, očekivao sam ovo. Zadovoljan sam, nadležni su posao… »
Podignuta optužnica protiv Miroslava Aleksića

Podignuta optužnica protiv Miroslava Aleksića

N1 Info 21.04.2021
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv profesora glume Miroslava Aleksića. „Obaveštavamo Vas da je od strane Višeg javnog tužilaštva u Beogradu podignuta optužnica protiv Miroslava Aleksića, kome je stavljeno na teret… »
Podignuta optužnica protiv Miroslava Mike Aleksića

Podignuta optužnica protiv Miroslava Mike Aleksića

Radio 021 21.04.2021
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv profesora glume Miroslava Mike Aleksića. "Obaveštavamo Vas da je od strane Višeg javnog tužilaštva u Beogradu podignuta optužnica protiv Miroslava Aleksića, kome je stavljeno na teret… »
Podignuta optužnica protiv Mike Aleksića

Podignuta optužnica protiv Mike Aleksića

Sputnik 21.04.2021
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv vlasnika škole glume Miodraga Mike Aleksića. Na teret mu je stavljeno izvršenje dva krivična dela silovanja, jedno produženo krivično delo nedozvoljenih polnih radnji i četiri… »
Podignuta optužnica protiv Miroslava Mike Antića zbog silovavanja

Podignuta optužnica protiv Miroslava Mike Antića zbog silovavanja

Noizz 21.04.2021
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Miroslava Mike Aleksića kog su i javno optužile bivše polaznice njegove škole glume. Aleksiću su na teret stavljena izvršenja dva krivična dela silovanja, dva krivična dela… »
Podignuta optužnica protiv Miroslava Aleksića

Podignuta optužnica protiv Miroslava Aleksića

Nova 21.04.2021
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv profesora glume Miroslava Mike Aleksića. „Obaveštavamo Vas da je od strane Višeg javnog tužilaštva u Beogradu podignuta optužnica protiv Miroslava Aleksića, kome je stavljeno na… »
Podignuta optužnica protiv Miroslava Aleksića na štetu 7 devojaka

Podignuta optužnica protiv Miroslava Aleksića na štetu 7 devojaka

Luftika 21.04.2021
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv profesora glume Miroslava Aleksića. „Obaveštavamo Vas da je od strane Višeg javnog tužilaštva u Beogradu podignuta optužnica protiv Miroslava Aleksića, kome je stavljeno na teret… »

Vesti dana »