Povezane vesti

Partizan savladao Vojvodinu i plasirao se u finale Kupa

Partizan savladao Vojvodinu i plasirao se u finale Kupa

Dnevnik 21.04.2021
Fudbaleri Partizana igraće u finalu Kupa Srbije 25. maja, gde će, u duelu s Crvenom zvezdom da odluče ko će biti novi osvajač pobedničkog trofeja. Crno-beli su, minimalnim rezultatom, savladali branioca trofeja, ekipu Vojvodine i revanširali joj se… »
Partizanova osveta ''Lalama'', derbi u finalu!

Partizanova osveta ''Lalama'', derbi u finalu!

Sportske.net 21.04.2021
Fudbaleri Partizana drugi su finalisti Kupa Srbije, pošto su večeras u Novom Sadu savladali domaću Vojvodinu rezultatom 1:0. Crno-beli će se za trofej boriti sa svojim najvećim rivalom, Crvenom zvezdom, koja je ranije večeras posle velike borbe… »
Večiti u finalu Kupa – 12. put

Večiti u finalu Kupa – 12. put

Mozzart sport 21.04.2021
Igraće se 25. maja. Sudar večitih rivala u finalu Kupa Srbije! Crvena zvezda je pobedila Radnik sa 2:1, a Partizan Vojvodinu u Novom Sadu sa 1:0, tako da će se 25. maja crveno-beli i crno-beli sudariti u borbi za trofej. Istorija kaže da će ovo biti… »
Stanković: Zadovoljili se golovima, ali smo ostvarili cilj

Stanković: Zadovoljili se golovima, ali smo ostvarili cilj

Mozzart sport 21.04.2021
Strateg Crvene zvezde zadovoljan je konačnim ishodom susreta u Ljutice Bogdana. Pobedom (2:1) u uzbudljivom susretu sa Radnikom Crvena zvezda se plasirala u Finale Kupa Srbije, a nakon trijumfa nad Surduličanima Dejan Stanković je sumirao utiske. "U… »
Večiti u finalu Kupa: Svetozar Marković srušio Vojvodinu u Novom Sadu

Večiti u finalu Kupa: Svetozar Marković srušio Vojvodinu u Novom Sadu

Sportski žurnal 21.04.2021
Jedini gol u reprizi prošlogodišnjeg finala postigao je Svetozar Marković u 11. minutu. Fudbaleri Partizana plasirali su se večeras u finale Kupa Srbije, pošto su u Novom Sadu pobedili ekipu Vojvodine sa 1:0. Jedini gol u reprizi prošlogodišnjeg… »
Crvena zvezda preko Radnika do finala Kupa

Crvena zvezda preko Radnika do finala Kupa

Dnevnik 21.04.2021
Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije ali teže nego što se to očekivalo. Radnik je bio sjajan protivnik i samo nedostatak sreće Surduličane je odvojio makar od jedanaesteraca. Četa Slavoljuba Đorđevića još jednom se… »
Stanković: Moglo bolje! Đorđević: Ponosan sam

Stanković: Moglo bolje! Đorđević: Ponosan sam

Sportski žurnal 21.04.2021
Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije, pošto su u polufinalu savladali Radnik iz Surdulice 2:1 (2:0). Strelci za crveno-bele bili su Nemanja Milunović u drugom i Dijego Falćineli u 34. minutu, dok je jedini gol za Surduličane… »
Stanković nakon pobede: ‘Radnik je došao da se nadigrava, ali mi smo ostvarili cilj’

Stanković nakon pobede: ‘Radnik je došao da se nadigrava, ali mi smo ostvarili cilj’

Hot sport 21.04.2021
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Radnika sa 2:1 u okviru polufinala Kupa Srbije i zasluženo se plasirali u finale takmičenja, a prve utiske posle meča izneo je šef stručnog štaba crveno-belih, Dejan Stanković. – U polufinalu se igra… »

Vesti dana »